Koniec licencji

mój kolega ma nortona licencja mu się kończy w google szukałem ale z przed ponad 5 lat mi sie wyświetla

ja myśle o taki zestawie

avast+comodo+windows defender

lub Comondo iternet secury

co myślicie?

proponuję:

avast + comodo firewall + spybot

zobacz:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=8& … wirusowych

Ja proponuję zamiast avast! wybrać AVG + jakis firewall wg gustu, może być comodo + spybot s&d + adaware.

Dlaczego nie avast! ?? Jest lipa wg. mnie nie antywirus, to ze przeszedł testy nie robi z niego dobrego programu, poza tym co test (portal) to inny wynik a poza tym na forum można przeczytać posty gdzie ludzie mają wirusy i od długiego czasu używają avasta, to ja dziękuje za tego pseudo antywira.

Dziubek86 , muszę Cię zmartwić ale od roku używam avasta i ani jednego vira w systemie, jeśli ktoś ma syf na kompie nie czyści rejestru ani tymczasowych plików to wiadomo że się coś przyczepi, avast home edition jest najlepszy z darmowych anty wirów.

Avira + Comodo + Poradnik do Comodo

Z płatnych: Kaspersky lub G DATA

Ixpek

od roku używam avasta i ani jednego vira w systemie

no pewnie, bo avast! ich nie widzi :smiley: Napisałem że jest to moje zdanie. Używałem go tyle czasu i za diabła nie mogę powiedzieć że jest dobry, najbardziej boli mnie mała ilość konfiguracji dla bardziej obcykanych użytkowników a jego wykrywalność to cudna też nie jest. Temat jaki antywir najlepszy to temat rzeka, każdy program ma wady i zalety. Jeśli chcesz trochę poczytać o avaście i jego “popularności” poczytaj test antywirów na portalu a konkretnie komentarze. I nie sugeruj się testami bo test testowi nie równy.

natarcie_ , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Jeszcze więcej widzi Spy Sheriff.

A to ciekawe, bo Avast to jeden z najmniej ograniczonych darmowych programów. Ma chyba najwięcej możliwości konfiguracyjnych (z darmowych).

Spy Sheriff - ten to ma wykrywalność!

Nie polecam Avasta. W ogóle nie polecam żadnego antywirusa, bo to zbędna aplikacja, niepotrzebnie obciążająca system.

impassive o czym Ty gadasz ? Spy Sheriff to śmieć i wirus, a dokładniej spyware

W ogóle nie polecam żadnego antywirusa, bo to zbędna aplikacja

Teraz żeś się udał :? Antywirus to jeden z podstawowych narzędzi ochronnych ale co kto lubi.

Dzięki za info.

To że program X wykrywa więcej wirusów niż program Y, nie znaczy, że ten pierwszy jest lepszy.

Dla mnie podstawowe narzędzie ochronne to rozum. A antywirusa nie używam od dawna. Moi znajomi i rodzina również.

OTy --> Kosz