Koniec miesięcznika „PC World”

tw:
W grudniu br. ukaże się ostatni numer miesięcznika „PC World” o tematyce technologicznej (wydawanego przez IDG Poland) - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Przesądziły ogólne tendencje w branży wydawniczej, przede wszystkim spadające czytelnictwo prasy drukowanej oraz ostatnie wydarzenia na polskim rynku dystrybucji prasy - uzasadnia Ludwik Krakowiak, redaktor naczelny pisma.

Czytaj więcej: www.wirtualnemedia.pl

Nareszcie koniec tego syfu. Ostatnio wpadła mi w ręce ich gazetka i poza reklamami, kryptoreklamami, ustawionymi recenzjami, śmieciowymi programami które są niby warte nie wiadomo ile kasy (kiedy ostatnio dostaliście pieniądze za nic?) i ogólnym tworzeniu jednego słusznego światopoglądu nic wartościowego tam nie było.

Może jak byłem dzieciakiem to te gazety coś wnosiły bo się kupowało i czytało z ciekawością ale teraz, to tylko ładnie wyglądająca tablica ogłoszeń.

Aż mi się czasy PC Kuriera przypomniały :wink:

Jeszcze CHIP z Wrocławia został :slight_smile:

Gdzie? Od ponad roku nie wydają już wersji papierowej.

Ciekawe ile pociągnie jeszcze PC-Format , jakiś czas temu wymienili kadrę z naczelnym włącznie i przenieśli się z Wawy do Wrocka a ludzie nie lubią takich zmian , nie tylko treść się liczy ,przywiązanie czytelników do ekipy też ma znaczenie i to duże .

1 polubienie

A Enter ostatni z 2014.

Może niemieckie wydanie widział…

1 polubienie

W Auchan? To już prędzej to sprzed ponad roku tam można by znaleźć.

A Linux Magazine ma się wyśmienicie… :wink:

Prasa ma zbyt duże opóźnienia względem internetu, do tego jak by to nie brzmiało w Internecie (tzn. na tych sensowniejszych stronach) testy i teksty o nowych technologiach już od dawna stoją na wyższym poziomie niż w branżowej prasie.

Ostatnio próbowałem zakupić najnowszy CD-ACTION w Auchan i co za niespodzianka .
Wszystkie egzemplarze były pozbawione zdrapki z kodem :frowning:
Kids’y szaleją … albo pracownicy z Ukrainy … jak by nie było trzeba uważać i dokładnie obejrzeć przed dokonaniem zakupu.

1 polubienie

Bo w takich sklepach takie zdrapki najczęściej są wyciągane i później do odbioru na informacji.

1 polubienie

Pewnie jak są znane nagrody (nie jakiś kodzik a pisze np. “laptop”), to pracownicy pewnie obeszli system i wiedzą jak poznać kod bez zdrapania.