Koniec roku szkolnego

Proszę bardzo :smiley:

sp8b3ud.th.jpg

http://www.icpnet.pl/~pinio/sesja.jpg

:stuck_out_tongue: :lol:

Hehe… W Kangurze ja raz byłem 9. w Polsce (to było chyba jak mnie pamięć nie myli w I klasie gimnazjum).

Nigdy nie byłem rewelacyjny z matematyki.

A Tobie gratuluję :smiley:

ja w 1 gim średnią będe miał ok. 4

Szczerze gratuluję dla PAWEKA (czy PAWKA - uświadomcie mnie), 9 w Polsce to jest coś (nawet 100 to byłoby coś), gratuluję wszystkim. Z tego postu wynika, że nasze “społeczeństwo” forumowe jest bardzo dobrze wykształcone (mogę to chyba też powiedzieć o sobie).

PS. A na lekcji polskiego nasza polonistka zawsze narzeka, że młodzież się nie uczy i jest gorsza niż kiedyś. Na to wygląda, że się myli. I tak trzymać koledzy forumowicze (i panie, jeśli takowe w tym poście się pojawi ą/ły). Gorące pozdrowienia dla wszystkich prosto z Moniek!

Dr_idea , dzięki. Pozdrów swoją polonistkę ode mnie :slight_smile: Ma kobieta poniekąd rację, gdyż młodzież się faktycznie nie uczy. Oczywiście zawsze będą osoby, które lubią się uczyć, jednakże kiedyś proporcje były odwrotne. Niewielu się nie uczyło. Poziom był wyższy moim zdaniem. Poza tym cały system edukacji idzie w złym kierunku. Gdy zostanie zmarnowane jedno, czy dwa pokolenia zacznie się odkręcać reformy. Jako ciekawostkę podam, że w Europie Zachodniej dąży się do systemu jaki w Polsce panował przed 10-15 laty, natomiast Polska wprowadza, to od czego państwa Europy W odchodzą w pośpiechu…

Na szczęści szkolnictwo wyższe opiera się reformom i póki co jest jeszcze polską wizytówką. Po prostu polskie uczelnie się ceni.

PS Pawka :wink:

Proponuję przenieść do tematu “Szkoła” :-).

Jakie kujony!!

będziesz jednym z nas !!

No mam nadzieje :twisted:

Ja już gdzieś kiedyś pisałem że się nie muszę uczyć do października :stuck_out_tongue:

Dzisiaj odebrałem sobie wszystkie papiery z technikum :slight_smile: Średnia w 8klasie to była 4,0 A w technikum nigdy dobrze mi nie szło… Ale to chyba “zasługa” przewalonego poziomu… ZSEEiM w BB :roll: No ale maturka napisana na 3,4 - część pisemna

ja to licze na 4.0 choc nie wiem :P:D

ja na koniec liceum wyciagnelem srednia 4,4 :roll: ale co tam jkak bym chcial mialbym lepsze oceny ale zawsze bylo cos wazniejszego od szkoly :lol: teraz czekam tylko na wyniki maturki a w wolnym czasie smigam na biku a jak nie smigam to przesiaduje cal;y dzien na tym forum :smiley:

ja koncze klase pierwsz gimnazjum i na jej koniec bede miał srednia 4.00 czy to duzo … nie uwazam tak poniewaz stac mnie na wiecej

“Koniec roku szkolnego” to są najmądztrejsze słowa jakiekolwiek człowiek napisał

Raczej nie :wink:

Ja o swojej średniej z tego roku szkolnego mogę mówić dopiero po 16.06.2005 r. :smiley: Przecież jeszcze :

gdy głowa pełna marzeń…

marzenia, marzenia są przed nami rozpędzone…