Koniec sprzedaży Windows XP na początku 2008 roku

Tak :wink: . Co trudnego jest w opanowaniu linux’a?

@TOPIC

M$ tak łatwo nie zakończy wspierania XP, za dużo kasy na nim zbił i nie będzie mu się to opłacało.

Fakt, faktem informatycy lub ludzie szybko uczący się przejdą z XP na Vistę. Ale zwykłe, szare osoby które znają dobrze XP i wiedzą gdzie co jest tak szybko z niego nie zrezygnują.

Sprzedaż może i się skończy, ale wsparcie dla niego będzie jeszcze kupę czasu

Taka ciekawostka, gdzieś wyczytałem, że wsparcie dla XP ma być do 2012 roku. Ile w tym prawdy? Wie tylko Bój i M$ :mrgreen:

A dlaczego wszyscy tak gremialnie mają przejść. Co w tej viscie jest takiego lepszego od xp?

Windows ma monopol czy to się komuś podoba czy nie… a dlaczego na Viste ludzie przejdą, bo ich oprogramowanie do tego zmusi… jak ktoś używa nowego Office i pracował na nim pod Vista i pod XP, to pewnie zauważył że na Xp kuleje…

W którym miejscu ??

Chyba w tym że na XP nie woła co 5 min o rejestrację któregoś ze składników i z XP wysyła mniej informacji do M$.

Po prostu w pracy komputery sa na Vista i sa na Xp ale wszędzie jest ten sam office, i na tych z Vistą lepiej chodzi (uprzedzam - konfiguracja sprzętowa IDENTYKO, musieliśmy niektóre kompy zdegradować do XP ze względu na brak zgodności niektórych programów z nowym systemem)

To macie jakieś dziwne kompy.

Ja różnicy nie odczuwam, u mnie chodzi tak samo na XP i Vista.

Lenovo więc nazwa mówi sama za siebie…

KONIEC OT :mrgreen:

Odkąd mam Vistę, to mi ikspek nie jest potrzebny. Mogą sobie zamykać kramik, nie sprzedawać ikspeka i nie udzielać wspracia.

No na razie faktycznie zmusza. Do przejścia z visty na xp :mrgreen:

Mnie to akurat mało obchodzi…

Ja będę korzystał jeszcze z 3 albo 4 lata. :smiley:

Bo po co zmieniać.

Złączono Posta : 15.11.2007 (Czw) 18:29

Bezstresowa instalacja w 2 minuty…

:mrgreen:

że co??? chyba do 98

a szkoda że zlikwidują tak jak zlikwidowali 98 :confused: xp to też dobry system chodź używam viste też jestem z visty zadowolony

jak go wycofają to będzie ich wina że piractwo się będzie szerzyć

skąd wytrzasnąć xp w 2008 roku bo vista nie wejdzie na np. 500mhz 256mb ram i grafa MX 440 ??

przecież na Win98 jeszcze wiele osób pracuje

było pisane, że sklepy mają zapasy, na 2008 powinno wystarczyć

A skąd wytrzaśniesz taki komputer? Chyba używany, więc system tez używany :stuck_out_tongue:

Czekam na system operacyjny korporacji Google. Wydaje m się teraz, że tylko Oni są w stanie obecnie wyrwać trochę użytkowników MS. W przyszłości MS bedzie miał według mnie znacznie mniejsze znaczenie niż teraz. :slight_smile:

Tak, przykładowo zamiast 97% będą mieli 95%…

Procentami strzelam dla przykładu, ten monopol raczej jest nie do obalenia.

Ciekawe co na to firmy, sklepy i inne instytucje które korzystają z XP’eka… Wątpię że wszyscy przejdą na Linuxa albo Ubuntu. A Vista z tego co wiem nie ma zbyt dobrej opinii wśród komputerowców :slight_smile:

jakoś sobie nie wyobrażam żeby zaprzestali produkcji XP, z Vistą wytrzymałem pare minut i już mnie zdenerwowała, wole już przy linuxie na zawsze zostać jak na Viste sie przesiąść. Niby wyszedł SP1 do Visty ale pewnie dalej jest sporo błędów. Napewno to są jakies plotki, bo po co mają robic - już zaczeli - SP3 do XP( ma wyjść w 2008), to wydadzą SP3 i zaprzestaną produkcji jeszcze w tym samym roku? :x Plotki…

Mówiłem już wcześniej trzeba wypuścić coś “lepszego” co pewien czas żeby business się kręcił. Będzie tak jak z ME - MS na siłą będzie wciskał kupującym nowe komputery Vistę. Nie dziwie się polityce firmy - broni zainwestowanych pieniędzy w końcu wszyscy się przyzwyczają… MS wypuści łaty i wszyscy będą happy. Cieszy mnie, że w Naszym kraju pojawiają się jednak alternatywy - linux w szkołach, sklepy z Mac’ami. Mówię Wam, za 20 lat mało kto będzie wiedział co to takiego Windows.

No własnie po to to robią aby wypuścić system ze wszystkim możliwymi dostępnymi aktualizacjami i poprawkami i zaprzestać zabawy z nim…