Koniec umowy w Vectrze a jej przedłużenie - pytania, a może sugestie?

Witam;)

Nie chciałem się podpinać pod czyjeś tematy, więc zakładam swój. Za około 3 tygodnie kończy się mi, a w zasadzie mamie, umowa na internet w Vectrze. Obecnie mam łącze 8/0,5 mbps i pakiet Platynowy HD. Chcę przedłużyć istniejącą umowę od przeszło 15 lat, tylko że na lepszych warunkach. Przeglądałem ten Vectrowy konfigurator paczek, ale nie mogę go zrozumieć. Bo fajnie tam wygląda 100 Mbps, ale boję się że będą jakieś opłaty dodatkowe itd… Zależy mi przede wszystkim na szybkim internecie >20, cena powinna oscylować w granicy górnej 110 zł. Jeśli nie ma wyjścia połączyć platynowego z takim internetem, może macie jakieś sposoby żeby zachęcić mamę do zmiany pakietu na Złoty, jeśli jedyne co wykorzystuję w TV to oglądanie F1, a ona TVP i Polsat’y? :> Z góry dziękuję

 

Pozdrawiam & Wesołego alleluja,

Lewanxd :wink:

 

Uświadomić mamę, że marnuje pieniądze na kanały, których nie ogląda a które są płatne?

 

Co do tego internetu, to ja bym zadzwonił najpierw do Vectry i się upewnił, że taka szybkość pójdzie na twoim łączu. Jeśli jesteś klientem od 15 lat, to podejrzewam, że kabel nie jest wiele młodszy :wink:

 

Co do pakietu, jeśli nie potrzebujesz PVR to fajną opcją jest paczka Platynowy + 60mb/s za 94,90 - wilk syty i owca :wink: