Koniec z nabijaniem postow!

Jestem za!! :slight_smile:

Dajcie już spokój :frowning:

wkoncu do tego sluży :wink: :wink:

no to jazda :twisted:

no i właśnie że nie i tyle.

sam jestem tu od niedawna i mam postów tyle ile mam bo nie widze nieraz sensu w jakimś tam temacie po raz kolejny pisania:

“użyj szukajki”

komuś tam z koleji (a nie raz tak jest) - a tu cyk się liczy i licznik do góry.

Są też osoby które zadając pytania w sylu “opera czy ff” nabiją 300 i co??

Człowiek odruchowo patrzy na licznik i myśli:

“Ten(Ta) ma 1000 to wie co mówi”

czy aby na pewno??

Jak się tu “posiedzi” to sam wiesz kto jest kto i liczniki i pochwały itp wydają mnie się osobiście do … kitu.

Ktoś kto “uratuje” komuś system i pliczki, a ktoś co napisze “weź ściągnij Gimpa” są równe?? ich pomoc?? I oboje mają: Pochwał: x

A jak będzie tak będzie i tak tu będę zaglądał bo “szukajka” nie raz mi pomogła 8)

dlaczego? skoro został juz otworzony taki topic to napiszmy w nim co o tym myślimy.

W takim razie chyba trzeba byłoby go przykleić, aby nikt za miesiąc nie wpadł znów na taki pomysł :expressionless:

Jak dla mnie licznik postów by mogł zostac wyłączony. Fajnie to wygląda na tweak.pl :stuck_out_tongue:

Ale po co ?

Ale będzie znowu okazja do nabicia paru postów :stuck_out_tongue:

Jak już kiedyś pisałem, wg mnie licznik powinien dotyczyć całego forum, albo nie dotyczyć niczego. Jestem przeciwny rozwiązaniom, że ten dział zliczamy, a ten nie. Wystarczy, że nie można wszędzie pochwał dawać…

A w ankiecie zagłosowałem “TAK” 8)

Dla mnie jest to tworzenie samemu sobie problemów…

Niedługo będzie głosowanie, czy nie znieść rang moderatora, bo po co :expressionless:

To jest chyba efekt braku zajęć podczas wakacji, na prawdę…

Patrzcie na przykład na Takiego asteriska nic do niego nie mam żeby nie było postów postów ponad 4k a pochwał tylko 1 ale według mnie powinno być ich więcej i właśnie to zadecydowało że dałem na tak (może i lekko sam sobie zaprzeczam) ale jest brak odwierciedlenia faktycznej “użyteczności” danego usera…

Co do licznika nie mam żadnych zastrzeżeń :slight_smile: a pochwały to dobra rzecz poniewaz motywuje userów do pisania więcej postów bo przecież każdy chciałby być wynagradzany(trochę nawiązałem temat z pochwałami) :twisted:

Nie ma to jak czytać i nie rozumieć co się czyta :stuck_out_tongue:

Pytanie było o licznik postów a nie o pochwały… :!:

Przyczepiłeś się Asteri sk a (a nie Asteriksa jak napisałeś :roll: )

Więc powiem tak:

Zauważ, że pochwały funkcjonują od kilkunastu dni, a licznik od zawsze więc daruj sobie takie uwagi.

Asterisk jest moderatorem i odwala tutaj kawał na prawdę dobrej roboty.

Wszyscy dobrze wiedzą co się dzieje na forum, kiedy nie ma ani jednego moderatora.

Już po kilku minutach widać, we wszystkich działach, wzmożoną aktywność forumowych “kosmitów”

Dlatego też Twój komentarz oceniam jako :x

Jak jest licznik postów to niech liczy posty, co wam to przeszkadza.

Z tego co widac z ankiety narazie jest 8:10 na korzyśc zostawienia licznika :slight_smile:

Najlepiej niech wszyscy piszący w tym topiku oraz ci co go oglądają oddadzą głos.

Mi to obojętne, czy licznik zostanie, czy też zostanie zlikwidowany. Jest wielu moderatorów na forum i z usuwaniem niepotrzebnych postów radzą sobie znakomicie. W ankiecie zagłosowałem na TAK.

Skoro sobie radzą to dlaczego zagłosowałeś za usunięciem licznika? :?

Nie rozumiem tego uzasadnienia…

chciałbyć szczery 8)

chyba wiadomo jak ja zagłosowałem 8)

To moze ty Lordzie nie mozesz pogodzic się ze nigdy nie dogonisz innych userów tego forum, mi to chociaż ładnie wygląda pod Avatarem Jestem za tym by zostały, jestes tu nowy i takie zmieny chcesz wprowadzać,wyluzuj troszke.

Szczerze to mi to tito, kiedyś byłem za usunięciem, ale w sumie co mnie to obchodzi :roll: Ważne że śmietnik jest opróżniany ;]