Koniec z Reklamami

u mnie działa ta :slight_smile:

a mi sypie całego firefoxa a jak zaistaluje starsząwersje to tez nie działają, wogóle żadna wtyczke nie chce mi sie zainstalować na tej nowej wersji i na starej też… dziwne to jest bo nawet profile wywalałem juz, moze jakis wirus… jak ktos wie o co biega to dajcie znac Ps. na forum Firefoxa nic nie wiedzą na ten temat

wywal ją - reklamy nie są chyba tak uciążliwe

skoro masz problemy z FF prawdopodobnie masz wtyczki, które się wykluczają i z stąd te problemy - lub nasz bałagn w sytemie ??

zrób porządek w kompie, wywal FF całkowicie i spróbuj zainstalować go na “czysto”

wiesz wywaliłem ff ze wszystkiego nawet z rejestru i z profili ale i tak nie chce mi instalować wtyczek. reklamy faktycznie mozna wytrzymc ale to fajna sprawa taka blokada. w systemie mam faktycznie małą rewolte ostatnimi czasy także chyba bede musiał zrobic mu formata zeby sobie odetchnął troszke

a w Document and Seting w twoim profilu i w ukrytym folderze Dane Aplikacji tez sprawdziles czy go tam niema??

No jasne to są te profile :wink:

no to jeszcze przejedz jv16 tools

Widze że kombinujesz całkiem tak jak ja :wink: tez juz to robiłem… poprostu wywaliłem wszystko co jest (chyba) mozliwe do wywalenia i dalej nic, ale juz sie przyzwyczaiłem że z moim kompem są jakies ciekawe anomalia :wink:

Ja polecam SP2 tam jest opcja blokady Pop-upów.

Nieskuteczne, mało funkcji, i tylko do IE. ;]