Konkurs Intel i dobreprogramy

Znaczy że niby kto, kiedy i w jaki sposób o to prosił? I od kiedy to można zmieniać datę rozstrzygnięcia konkursu ot tak sobie? A przede wszystkim co ważniejsze czemu ta informacja nie została opublikowana na portalu (do tej pory nie znalazłem wzmianki o tym nigdzie indziej jak post powyżej) na stronie głównej tak jak ogłoszenie konkursu?

Nie żebym miał ot tak narzekać ale wczoraj zmęczony po pracy do późna czekałem na wyniki i jeszcze dziś rano przed pracą w pośpiechu sprawdzałem czy nie zostały one ogłoszone tuż przed północą, i zapewne nie ja jeden.

Cześć,

 

Wzmianki nie znajdziesz, ponieważ wszystkie ślady że jakikolwiek konkurs był na łamach DP zostały usunięte, wliczając w to komentarze pod pytaniami. Dlaczego tak, a nie inaczej to wie tylko redakcja.

Informacje o dacie i sposobie rozstrzygnięcia były już kilka razy podawane przez redakcję. Tak czy inaczej redakcja złamała regulamin, bo miało być do 8 XII :P

Spokojnie, czym tutaj się ekscytować? :smiley: Szansa na wygraną jest marna, ja będę wniebowzięty jeśli w ogóle będę w ‘maszynie losującej’, choć czy będę to się pewnie nie dowiem. Najbardziej czekam nie na wynik tylko na moment gdy redakcja poda poprawne odpowiedzi. :slight_smile:

Cześć,

 

Chyba zdecydowania większość uczestników konkursu na to czeka. Ja sam chciałbym wiedzieć na ile pytań poprawnie odpowiedziałem.

Nie liczybym na podanie odpowiedzi i jakiekolwiek podsumowanie konkursu. Gdyby mieli to zrobić, to już dawno napisaliby artykuł podsumowujący konkurs. Na “antenie” na pewno nie będzie na to czasu.

 

Moim zdaniem dowiemy się jedynie kto wygrał.

Jak to mówią:

“Szukajcie a znajdziecie”

 

http://www.dobreprogramy.pl/Wstepniak-na-nowy-tydzien-nowy-Terminator-czyli-leki-cywili-i-nadzieje-wojskowych,News,59632.html

Urna została przygotowana, a ciągnięcie trzech szczęśliwych losów odbędzie się dzisiaj, podczas naszego programu na żywo. Wtedy też powiem więcej o pytaniach i odpowiedziach.

Pamiętajcie: pesymiści żyją może i tyle samo co optymiści, ale czy ich życie jest szczęśliwe? :mrgreen:

Witam, czy jest szansa gdzieś przeczytać o wynikach konkursu? Ja wiem, że można było oglądać na żywo, ale nie zawsze mam czas to zrobić mimo chęci. Nie zależy mi na wygrnej, ale chciałbym wiedzieć o ile jest możliwość które moje odpowiedzi były poprawne, a które nie.

Relacja  jest dostępna na YT, na kanale Dobrych Programów, ale nie podano odpowiedzi na zadane pytania i za  bardzo bym na  to nie  liczył :wink:

Dzisiaj opublikujemy listę wszystkich tych, którzy poprawnie odpowiedzieli na wszystkie pytania, jak i omówienie poszczególnych pytań :slight_smile:

Dobre i to. Tym bardziej, że znalazłem się w finale. Chciałem pochwalić formułę konkursu. Gdzie nie liczy się “szybkość”. Dzięki czemu nie trzeba zaniedbywać obowiązków domowych, lecz spokojnie udzielić odpowiedzi w wolnym czasie. Mam nadzieję, że więcej podobnych formuł “nie wyścigowych” będzie.