Konkurs na FB?

Błąd, błędzik

(januszek) #2

Wkleiłeś tekst jakiegoś roboczego posta z 12/12 bo obecnie wpis na fejsie wygląda inaczej (link).

ps. @anon72825314 a pod tym postem dyskusja taka:

Bez-nazwy-1

pps. Morał z tego widzę taki: NAJPIERW czytamy źródła a dopiero POTEM i EWENTAULNIE się przypieprzamy, strzelając focha na forum :wink:

(freshmeat) #3

Jak mieli rozdać wszystkie nagrody, skoro nawet odpowiedzi (nie sprawdzałem ile z nich było z sensem) tylu nie było?

@januszek to nie roboczy post… to przyklejony post na fanpage dobreprogramy na FB, więc screeny poprawne.

Właśnie miałem wpisać i wkleić screen z odpowiedzią DP. Tyle w temacie, wyjaśnili.

(januszek) #5

Nie “przyklejony” tylko przypięty. I treść którą widać w tym przypiętym poście w tej chwili, jest inna niż w Twoim screenie. Czy Ty masz jakieś techniczne kłopoty ze swoim monitorem?

@januszek nie wiem jakiego Ty masz FB, ale link który podałeś

wygląda tak jak mój screen i prowadzi do tego samego wpisu. Czy Ty masz jakieś techniczne kłopoty ze swoim monitorem ?

(januszek) #7

Treści w oryginalnym poście jest znacznie WIĘCEJ niż na screenie. Na tym polega różnica.

Eeee… bo wkleiłem wycinek ? Może jeszcze wkleić wszystkie odpowiedzi ? :slight_smile:

Tak czy inaczej DP wyjaśniło w czym “problem” i tyle. Rozwiązane.

(januszek) #9

Tak się dzieje, kiedy ktoś zamiast ZALINKOWAĆ do źródła wkleja wycinki… Nic nie zostało rozwiązane bo PROBLEM WCALE NIE ISTNIAŁ. Uroiłeś go sobie.

(pocolog) #10

Ciekawe czy wszystkie dane podane na FB stają się publicznymi łącznie z danymi osobowymi? Ktoś wie ja to jest interpretowane w polskim prawie?