Konkurs na FB?

Błąd, błędzik

Wkleiłeś tekst jakiegoś roboczego posta z 12/12 bo obecnie wpis na fejsie wygląda inaczej (link).

ps. @anon72825314 a pod tym postem dyskusja taka:

Bez-nazwy-1

pps. Morał z tego widzę taki: NAJPIERW czytamy źródła a dopiero POTEM i EWENTAULNIE się przypieprzamy, strzelając focha na forum :wink:

1 polubienie

Jak mieli rozdać wszystkie nagrody, skoro nawet odpowiedzi (nie sprawdzałem ile z nich było z sensem) tylu nie było?

@januszek to nie roboczy post… to przyklejony post na fanpage dobreprogramy na FB, więc screeny poprawne.

Właśnie miałem wpisać i wkleić screen z odpowiedzią DP. Tyle w temacie, wyjaśnili.

Nie “przyklejony” tylko przypięty. I treść którą widać w tym przypiętym poście w tej chwili, jest inna niż w Twoim screenie. Czy Ty masz jakieś techniczne kłopoty ze swoim monitorem?

@januszek nie wiem jakiego Ty masz FB, ale link który podałeś

wygląda tak jak mój screen i prowadzi do tego samego wpisu. Czy Ty masz jakieś techniczne kłopoty ze swoim monitorem ?

Treści w oryginalnym poście jest znacznie WIĘCEJ niż na screenie. Na tym polega różnica.

Eeee… bo wkleiłem wycinek ? Może jeszcze wkleić wszystkie odpowiedzi ? :slight_smile:

Tak czy inaczej DP wyjaśniło w czym “problem” i tyle. Rozwiązane.

Tak się dzieje, kiedy ktoś zamiast ZALINKOWAĆ do źródła wkleja wycinki… Nic nie zostało rozwiązane bo PROBLEM WCALE NIE ISTNIAŁ. Uroiłeś go sobie.

Ciekawe czy wszystkie dane podane na FB stają się publicznymi łącznie z danymi osobowymi? Ktoś wie ja to jest interpretowane w polskim prawie?