Konkurs na userbara

Jak już robimy taką konspirację, to proponuję jeszcze jedną rzecz: mianowicie nieujawinianie nicków autorów userbarów do czasu ogłoszenia wyników; głosujący wtedy skupią się na wartości pracy, a nie na autorze - wyeliminuje to takie sytuacje, gdy ktoś głosuje tylko dlatego, że lubi danego usera. Oczywiście nicki powinny zostać ujawnione po zakończeniu głosowania. Taką mam propozycję.

Amen …

… Popieram w 100% :slight_smile:

czyzu to raczej oczywiste :slight_smile: dlatego wlasnie autorzy sami tutaj bezposrednio nie wrzucaja userbarow :wink:

Ja także popieram :wink:

PS. A ile czasu głosowanie będzie trwać bo jakoś w temacie nie znalazłem takiej informacji :roll:

Dobry pomysł, tak zrobię.

Czas głosowania to będą 3 dni.

Mam pytanko kiedy bedzie zamieszczona ankieta z wszystkimi userbarami?? Dzisiaj czy w Poniedzialek??

No te czekamy na ankiety i userbary no ale czy 3 dni to nie za dużo sporo czekałem do tego 7 a teraz znowu czekac do 10 jeden albo dwa dni starczą, czekamy na ANKIETE rss.

Mi się wydaje że czasu jest nadal za dużo… no ale nie będziemy chyba zmieniać terminu w ostatniej chwili, może ktoś chce rzutem na taśmę jakieś cudo zgłosić :wink:

dzisiaj jest ostatni dzień na nadsyłanie prac!

Pokazanie prac może odbyć się z lekkim opóźnieniem - wciąż nie otrzymałem odpowiedzi od administratora.

Złączono Posta : 08.05.2006 (Pon) 13:20

Dziś, około godziny 18:00 odbędzie sie wystawienie prac!

Najlepszy oraz najśmieszniejszy userbar na świecie:

iexplorer2bm6qc.jpg

Ja nie biorę udziały w konkursie, to tylko dla uświadomienia że niektórzy chwalą się korzystaniem z IE co mnie szokuje

No i gdzie to wystawienie prac?

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=75669

Kilka topiców niżej :confused: