Konkurs na userbara

Uwaga! Zmiana terminu!

Otwieram konkurs na najciekawszego userbara.

Temat prac: forum DobreProgramy.pl

Technika: dowolna

Format: userbar 350x19

Rozszerzenie: JPEG

Typ: obraz statyczny (nieanimowany!)

Termin nadsyłania prac: 7 maja br. //zmiana!

Ilość: max. jedna praca na użytkownika, zgłoszonej pracy nie można zmieniać lub wycofywać.

Pracę prosze umieszczać na serwerze (może być imageshack). Linki do prac proszę wysyłać mi na PW. 8 maja wszystkie prace zostaną publicznie pokazane. Utworzę nowy temat, w którym będzie ankieta. Wszyscy odwiedzający będą mogli zagłosować na wybrany przez siebie userbar. Można głosować na własne prace. Nagrodą jest uznanie wśród innych członków konkursu :slight_smile: :P.

Pytania w tym temacie.

Proszę nie publikować swoich userbarów w tym temacie!

Sędzami będą wszyscy userzy głosujący w ankiecie.

Jeśli chcesz promować ten temat, wstaw następujący kod w podpis:

[color=orange][b]Konkurs na userbara![/b] Sprawdź ten link! [url=http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=529503#529503]kliknij tutaj![/url][/color]

spowoduje to wyświetlenie linku do tematu

DO MODERATORÓW : niniejszy topic nie ma na celu wszczynania kłótni, wyławiania talentów ani promowania jakiegokolwiek produktu (poza forum DP oczywiście). Temat ten w żaden sposób nie łamie regulaminu DobreProgramy.

Proponuję żebyś zgłaszane do konkursu userbary pokazywał w tym temacie.

Ja swojego zgłaszam mojego kandydata :

EDIT :

To nieporozumienie - nikt mi nie usunął tego userbara - sam to zrobiłem :smiley:

Najlepiej to w ogóle niech będą umieszczane w tym topicu na forum zamiast wysyłać je do ciebie na PW. W ten sposób wszyscy będą mogli je zobaczyć.

właśnie lepiej zeby posyłać PW do Niego, niż pokazywanie ich tu, bo wtedy nie bedzie posądzania nikogo o plagiat :stuck_out_tongue:

a rss je na końcu pokaze przecież!

BlackMan usuń tego UB

taka propozycja odemnie by dyskwalifikować UB zgłoszone w temacie, bo świadczy to tylko o nieprzeczytaniu zasad konkursu :?

Userbar tego Autora nie ma prawa brać udziału w konkursie

:o :o :o :o :o :o

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Że co słucham ? Mógłbyś powtórzyć ??

No poprostu wyślij userbara na PW do rss a 11maja opublikuje je i da ankiete jasne.

Robicie sami sobie problemy

Zasady konkursu podane zostały przez kolegę rss, jak komuś coś nie pasuje, nie musi brać udziału w konkursie - wszelkie uwagi na PW do autora

:?

Problemy ? Jakie problemy ? Jak do tej pory nie było żadnego problemu. Jest bardzo spokojnie przecież.

A co do mojego userbara, to usunąłem go SAM - nie miała miejsca żadna interwencja sił wyższych :D.

I wysłałem userbara do rss na PW.

no i dobrze…

a mozemy sie dowiedziec ile dostales juz zgloszen ? :>

Muszę podkreślić kilka rzeczy:

po 1. temat userbarów to TYLKO forum DobreProgramy! Nie przysyłajcie innych prac!

po 2. Userbary wysyłamy na PW a nie pokazujemy w tym temacie.

po 3. Nie mogę podać dokładnej ilości zgłoszeń, tajemnica ;]

po 4. userbary o temacie innym niż forum NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE do konkursu!

po 5.w ielkość userbarów to 350x19! Inne wielkości NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE!

po 6. Format userbara to JPEG. Inne rozszerzenia NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE!

po 7. typ to obraz statyczny. Animacje NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE!

W/w błędy pojawiają się w przerażająco dużej części zgłaszanych prac. LUDZIE, CZYTAJCIE REGULAMIN TEGO KONKURSU! Co to za zabawa porównywać dwie prace nie mające ze sobą nic wspólnego?

Wszystkie osoby, które otrzymały odpowiedzi negatywne (userbar łamał prawa konkursu i nie został zatwierdzony) mogą przysłać następną pracę!

Proszę również, aby nie umieszczać w podpisach zgłoszonych userbarów. Proszę się powstrzymać przynajmniej do końca terminu zgłaszania prac.

Według mnie za długo czasu na ten konkurs ;] proponuje aby skrócić czas do 7 maja :slight_smile:

fakt, dostałem wiele pytań na PW “dlaczego aż tyle czasu?” Zmieniam termin oddawania prac!

dobra propozycja

Termin oddawania prac (czyt. userbarów) mija dnia 7 maja. Proszę się pospieszyć!

Interesuje mnie jedno pytanie.

A minanowicie czy będą następne edycje konkursu czy też nie ??

Z góry dziękuje za odpowiedź :slight_smile:

Można by było zrobić tylko z np. animowanymi i na inny temat :slight_smile:

przecież sami możecie sobie taki zorganizować :?

aju no nie wiadomo czy administracja się zgodzi :?

spytaj się. Napisz im PW :wink:

Sam ich o to zapytam.

Fakt, zastanawiałem się nad następną edycją, przebiegałaby nieco inaczej niż ta.

Więcej szczegółów po zakończeniu niniejszego konkursu.

Ten jeszcze się nie skończył, a o następnym mówicie :stuck_out_tongue:

Zostały 2 dni na oddanie prac

Jeden dzień :stuck_out_tongue: