Konkurs urodzinowy dobrychprogramów 2019

witam kiedy wyniki ostatniego konkursu ???

1 polubienie

No właśnie, kiedy?

29 lutego?

Klucze już chyba rozdane, sądząc po komentarzach.

Klucze zostały rozdane po cichaczu. Ci, którzy wygrali już mają klucze do gier. Trochę nietypowo tak bez listy zwycięzców, albo chociaż z tekstem w guście “Gratulujemy zwycięzcom”.

2 polubienia

Ale wiesz, że 2020 to rok przestępny? :slight_smile:

1 polubienie

Ale nie w gildii WP. Może być tylko wybór zaufanych i kij bejsbolowy do namaszczania. Secret of black. Fajerwerki na DP nie wystarczą. Obowiązkowy ciemny layout w polityce… chyba że Nasi “właściciele” będą mieć show na żywo - czyli każdy użytkownik będzie mógł zapytać, uzyskać odpowiedź. A gdy tego nie będzie, to będzie gorzej, niż w Rosji…
Jak przystępny, to także przestępny?
Przystępny, to DP otwiera się na ludzi.
Przestępny, to latka lecą i biznes się starzeje.

Dzięki za zwrócenie uwagi, taki sprytny ten słownik w telefonie :wink:
PS znam wiele osób, co mówi “rok przestępczy”.

A tak ładnie, przystępnie było i sugerowało, że będzie przystępnie… dobry tłumacz, dobry :wink:

I cóż w tym zagadkowego? Przecież dokładnie taką formę zadeklarowali w warunkach konkursu.

Konkurs zazwyczaj na końcu ma jakieś podsumowanie tak o po prostu, że w ogóle konkurs zamknięto.

Dostałem symulator latania pszczołą - zadowolony? :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Ja tylko zwracam uwagę, że konkursy kończą się jakoś tak bezpłciowo. Jest początek, środek to wpisy użytkowników itp., a zakończenia nie ma przez co ci, co niczego nie dostali mogą odnieść wrażenie, że ktoś zapomniał zamknąć konkurs lub to był pic na wodę.

BTW ja dostałem NFS: Heat.

Ooo! Ja zawsze lubiłem NFS’y. Jeszce za czasów Most Wanteda 2005 czy Carbona się grało :smiley:

1 polubienie

Przypomniała mi się parafraza słów takiego jednego “potitykiera” o tym co ważniejsze dla “prawdziwego mężczyzny” (vide rozpoczynanie vs. kończenie) :laughing:

PS. Podczas, gdy to ja co najwyżej trutniem jakiś polatam to Waćpan superfurkami brykasz i Pan jeszcze marudzisz?! :stuck_out_tongue:

No ja też. Nie powiem, nawet ładny, ale… ja ma być Guciem? :wink:
Mam plan - dam córce pod choinkę. Może będzie Mają. :smiley:

2 polubienia

Nie marudzę tylko zwracam uwagę na pewne niedociągnięcia. Wystarczyłaby aktualizacja newsa i tyle.

Symulator pszczoły spodobał się mojej lubej ze względu na kolory. Zresztą słyszę ,ze ludzie sobie chwalą. Ja mam w NFS bardziej te kolory neonowe. Momentami wali po oczach.