[KONKURS] Wpadnij na premierę nowego modelu Honor do Berlina!

Drodzy Fani Honora,

Dziękujemy za Wasze nieustanne wsparcie! Wiedzcie, że zawsze staramy się dać, jak najwięcej ze swoich produktów i chcemy dostarczać użytkownikom nowe, niesamowite rozwiązania.
Oficjalnie ogłaszamy, że 30 sierpnia 2018r., w Berlinie, odbędzie się premiera nowego produktu marki Honor. Chcielibyśmy, aby dwóch Fanów z Polski miało okazję zobaczyć to wydarzenie na własne oczy. To świetna okazja, by spotkać dziennikarzy, innych fanów z pozostałych państw, oraz osoby odpowiedzialne za rozwój Honora, w tym CEO Honora.
Jesteście gotowi? Czekamy na Was w Berlinie!

REGULAMIN:

  1. Dołącz do nas na Facebooku (https://www.facebook.com/groups/fanclubHonor/)
  2. Musisz posiadać dowolny smartfon Honor.
  3. Zamieść post, w którym opisujesz swoje wrażenia z korzystania z Honora (fotografia, muzyka, gry, itp.) na grupie Honor Fans Club Polska lub w temacie https://forum.android.com.pl/…/348431-konkurs-opisz-swoje-…/
  4. Ze wszystkich uczestników zabawy, wybierzemy 2 (dwie) osoby, które polecą na premierę w Berlinie. Miejcie na uwadze, że będziemy potrzebować od Was niezbędnych informacji do zarezerwowania lotów i zameldowania w hotelu. Dane zwycięskich uczestników będziemy zbierać do 10 sierpnia.
  5. Honor pokrywa koszty przelotu w obie strony, oraz zakwaterowania. Odlot nastąpi 29 sierpnia, a powrót do Polski 31 sierpnia.
  6. Konkurs trwa do 8 sierpnia 2018r., do godziny 23:59.

Jako jeden z przedstawicieli FAN Club Honor Polska Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w konkursie. Myślę, że warto!!!