Konkurs złóż komputer dla gracza 🕹 Głosowanie czas zacząć

Ruszamy z ciekawą akcją, w której do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody :tada:

Czekamy na propozycje najlepszych Waszym zdaniem konfiguracji komputera dla gracza w jednej z dwóch kategorii: zestaw do kwoty 4000 zł zawierający procesor Intel i5 8600K oraz zestaw do kwoty 6000 zł zawierający procesor Intel i7 8700K. Do wygrania między innymi te właśnie procesory.

Więcej szczegółów w tym wątku:

Dla przypomnienia, tak wyglądała poprzednia edycja podobnego konkursu, może Was zainspiruje:
https://forum.dobreprogramy.pl/c/sprzet/zgloszenia-zestawow-konkursowych/l/votes

Aktualizacja

Zakończyliśmy przyjmowanie nowych zgłoszeń i uruchomiona została możliwość oddawania głosów na najlepsze zestawy. Głosujemy przy pomocy przycisku, który znajduje się obok tytułu posta.

2 polubienia

Sorki, że spytam, ale dlaczego z Intel? Gdzie z AMD? :smiley:

A ja spytam czy propozycja bez zrzutu ekranu odpada (branie na wiarę, że propozycja zmieściła się do 4030 lub 6030 zł, chyba że wrzucacie koszyki na web.archive.org od zapominalskich) i czy jest sens o tym pisać w propozycjach gdzie brakuje zrzutu.

Intel sponsoruje, to Intel jest.

2 polubienia

Jak następną akcję zrobimy z AMD, to będą konfiguracje na bazie AMD :slight_smile:

Ten konkurs robimy z Intelem i do wygrania dzięki temu są super procki Intela :slight_smile:

1 polubienie

Wszystkie zgloszenia powinny miec zrzut ekranu, można zwracać uwage autorom i myślę, że dorobią.

Pamiętajcie też, że swoje propozycje można modyfikować, głosowanie dopiero za tydzień :slight_smile:

1 polubienie

I to jest dobra zmiana; poprzednio ci, którzy dodali zestawy pod koniec terminu mieli od razu mniejsze szanse, bo głosy były zliczane od daty dodania. :slight_smile:

2 polubienia

Widzę cud na forum.
Kristov_plREDAKCJA (Uczestnik HotZlotu) - dwa dni temu wrzucił zestaw do tematu sprzed kilku godzin (minęło 4 godziny).

Nie dam zestawu, ale będę kibicował uczestnikom konkursu :smiley:

No ja chyba tak samo. Mam nadzieje, że wygra ten najbardziej kreatywny a nie ten “najbardziej znany”.

Byle nie były to kopiowane zestawy z drobnymi zmianami np obudowy, czy zasilacza.
Ja rozumiem konkurs, ale nie dociera do mnie forma prezentacji propozycji, no bo jak się ktoś zna na zestawach, to powinien być opis, dlaczego to, czy tamto z podzespołów i dlaczego ma być lepsze propozycja.
Zacznijmy od procesora - są różnice w wydajności, oszczędności, chłodniejsze albo piecyki, różnice w taktowaniu i sporo innych.
A co - nam czytać i sprawdzać każdy podzespół propozycji, czy nie ma lepszego?

3 polubienia

A ja czekam na PW od napałów “s proźbom PILNE zagUosÓj na muj zestaf plz xD” … jak to miało miejsce w przypadku konkursu na motywy portalu …

4 polubienia

Możesz zablokować na 2-3 tygodnie pw na forum a do maila czy gdzieś dodać filtr na takie spamy?

A po kiego? Stwierdzam tylko fakt, że takie akcje nie są uczciwe.

4 polubienia

Ja bym utarł nosa gadzinom. A ten joystick w tytule fajnie wygląda:

obraz

I coś widzę, Apostoł1 ogarnął jak dać własną reakcje inną niż z domyślnych :rofl:

2 polubienia

@luc33:

Propozycja ma być jako osobny wątek na forum w odpowiednim dziale:

Nie wiem czy w tym roku moderacja będzie wydzielać posty na wątki a ten dobezpieczą przed dodawaniem odpowiedzi.

Rozumiem, że system operacyjny nie jest wymagany?

Jeszcze raz przeczytaj zasady konkursu (lub regulamin), tam jest to opisane.

1 polubienie

No cóż… była plaga i spam.

Swoją drogą obawiam się, że albo będzie chybił trafił na wygranych z łapanki, albo trzeba będzie pół roku dla przeanalizowania szczegółów, których notabene nie da się skopiować na mysz i wrzucać do porównania według dostępnych testów i opinii. Bo to, co uważa nieomylny guru DP, to z tego opowiadają dowcipy w innym kkkkkraju :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nie gorączkuj się tak bo się pochorujesz na dobre. Nie grasz, nie wygrasz. Niech grają Ci co grają i niech wygra najbardziej kreatywny…

1 polubienie