Konkurs złóż komputer dla gracza 🕹 Głosowanie czas zacząć

Nie ma się co śmiać 1050 Ti dorównuje GTXowi 960 i jest ciut lepszy niż GTX 680 :joy:

Chyba w Pasjansie albo Saperze? :stuck_out_tongue_winking_eye:

@januszek A ktoś mówił, że zestaw za 6tys ma odpalać GTA V na najwyższych detalach ?

Pasjans i saper w 4K - jest moc !

Co budżet człowieka to inne podejście:

  1. Ale mi beznadziejnie klatkuje przy tym 70fps w kliencie hd na max detalach.
  2. Ale fajnie płynnie działa przy tym 70fps na max detalach w kliencie sd.
  3. Ale zarąbiście śmiga przy tych 70fps na min detalach.
    :wink:

Jako nowy użytkownik witam wszystkich bardzo serdecznie i proszę o weryfikację poprawności moich zestawów. Pozdrawiam!
Zestaw 4000zł
Zestaw 6000zł

A które konto z dwóch założonych (specjalnie na konkurs) sobie chcesz zostawić?

1 polubienie

Nie przyuważyłem najpierw, że jednak jest ten warunek w regulaminie, no dobra to żegnam się z tym :slight_smile:
Choć jak widać mam więcej pomysłów niż na 1 komputer :smiley:

Zbanujesz czy usunąć?

Anonimizuję by nie rozwalić dyskusji.

1 polubienie

Składanie zestawu w koszyku x-kom jest strasznie słabe, pomyślało mi się jeszcze coś zmodyfikować w zestawie to jak zobaczyłem że to co chcę jest niedostępne, a to co mam w zestawie obecnie kosztuje 120zł więcej to mi się odechciało kombinować. Niestety, ale też tym samym konkurs jest nie fair wobec tych, którzy później do niego dołączą. x-kom za mocno reaguje an ruch w swoim sklepie.

Intel i7 8700K niedostępny w X-kom także nikt już nie będzie mógł złożyć zestawu za 6K, chyba że godzi się na jeden z dwóch zestawów płyta+ procesor. Ogólnie słabo, ale tak czy siak konkurs zaraz się kończy tj czas na nowe zgłoszenia. Optane 32G do tej pory nie wrócił.

Nie pomyśleli o tym i tyle, chcieli na szybko pocisnąć konkurs i zrobili…

Następnym razem trzeba zagadać żeby zrobili prostą platformę “testową” wewnątrz sklepu gdzie będzie można sobie złożyć konfigurację w regularnych cenach bez pakowania produktów do koszyków i zmulania im systemu zamówień. Na moją głowę to coś takiego nie jest jakieś strasznie wymagające. Na dobrą sprawę to i tak mogłoby im się to przydać.

Swoją drogą chyba nie zrobili tego bez wiedzy x-kom…
A może? Kto wie…
W sklepie się cieszą ile ludzi chce kupować drogie zestawy, z dobrymi procesorami i Optane, może widząc zainteresowanie zdejmują ze sklepu internetowego części (no bo muszą mieć na złożony koszyk, przecież ktoś może kupi!), a tu wszystko tylko na konkurs na DP. :joy:

3 polubienia

Wątpię, szczególnie że dzięki temu podbijają sobie ceny przez co osoby które po prostu chcą coś kupić więcej płacą. A że nikt nie wpadł na to że konkurs zapcha sklep to inna sprawa.

1 polubienie

Jeżeli faktycznie ktoś się kieruje wzmożoną aktywnością składania zestawów i nie dziwi go nagły, falowy wzrost zainteresowania to moim zdaniem powinien poszukać jakiejś innej pracy. W biedronce dalej na kasy przyjmują…

2 polubienia

Czytając te wszystkie komentarze, mam wrażenie że w tych czasach konkurs bardziej ludzi denerwuje niż cieszy. Zestaw wrzuciłem, będę się cieszył jak coś z tego będzie, jak nie to nic się w moim życiu nie zmienia. Rozumiem, że każdy by chciał żeby było jak najuczciwiej, ale to raczej jest po prostu awykonalne :slight_smile:

2 polubienia

Wiesz coś w tym jest co mówisz, ale jeśli ktoś poświęci trochę czasu, a później okaże się, że wyjdzie jak z naszymi piłkarzami na MŚ: “nic się nie stało” i “już za 4 lata” to jednak to irytuje :wink:
Zabawa zabawą, ale nagrody realne i niejednemu przydatne.

Ależ konkursy cieszą, ale te przemyślane a nie te, króre są robione na szybko.

Tak jest, byle wypromować sponsora i sklep.