Konkurs

(system) #1

Będąc przybity majac takiego kompa :frowning: Pytam się was czy znacie konkurs gdzie ten wynalazek można wygrać?

(Qbek50) #2

jakiego masz kompa ? :shock: O jaki Ci wynalazek chodzi ? Napisz coś jaśniej bo nie rozumiem :?

(system) #3

Lotto, i wszystko jasne + ciężka praca, ale ponoć tylko kołacze dają za to! :wink:

(system) #4

O komputer! !!

(Qbek50) #5

a widzisz moje pudło w podpisie ?

Co ja mam powiedzieć ? :shock:

(Canaletto) #6

W "Maratonie Uśmiechu" był do wygrania komputer :!:

(system) #7

Zerkinj na moją stronę, te grafiki robiłem na takim jak ty procku, więc nie marudź, chyba, że potrzebujesz do grania, to już inna historia!

(Duda) #8

Dale mnie nawet jakbym miał kompa 4000 MHz 1MB Ram 200 GB to wolałbym mieć słabszego a mieć lepszego neta :wink: Komp bez netas jest juz dlamnie raczej :x

(Bażant) #9

Masz racje komp bez neta to nuda, nie wiem co ja robilem gdy nie miałem neta teraz jestem chyba od niego uzalezniony :wink:

(Qbek50) #10

ja tak samo :?

(Roseng) #11

Zgadzam sie z Duda, może nie mam jakiegoś super komputera, ale wogóle w gry nie gram tylko neta uzywam, także wystarcztyłby mi komp z procesorem 700mhz, 128 sdram, 20Gb, i 32 mb grafiki. Choć przyznam szczerze ze cięzko byłoby mi sie przesiąść z 2400 GHZ na 700Mhz :slight_smile:

(Duda) #12

No to nie jestem sam :lol: Chociaż nie jestem pewien do końca o swoim uzależnieniu.

(:: MARIO ::) #13

hyhyhy nop przesiadka byłaby miażdżąca :lol: :twisted: 8)

(system) #14

każdy chiał by mieć szybkiego neta i kompa, ale ja pytam się o konkurs :twisted:

(Qbek50) #15

"...bujda na resorach ..." 8)

(fiesta) #16

Zagraj z

hugo.gif

:hahaha:

(system) #17

Ktos musi :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(Damian) #18

Fiesta, a gdzie jego żona Hugolina ?? :hahaha: