Konkurs

Będąc przybity majac takiego kompa :frowning: Pytam się was czy znacie konkurs gdzie ten wynalazek można wygrać?

jakiego masz kompa ? :shock: O jaki Ci wynalazek chodzi ? Napisz coś jaśniej bo nie rozumiem :?

Lotto, i wszystko jasne + ciężka praca, ale ponoć tylko kołacze dają za to! :wink:

O komputer! !!

a widzisz moje pudło w podpisie ?

Co ja mam powiedzieć ? :shock:

W “Maratonie Uśmiechu” był do wygrania komputer :!:

Zerkinj na moją stronę, te grafiki robiłem na takim jak ty procku, więc nie marudź, chyba, że potrzebujesz do grania, to już inna historia!

Dale mnie nawet jakbym miał kompa 4000 MHz 1MB Ram 200 GB to wolałbym mieć słabszego a mieć lepszego neta :wink: Komp bez netas jest juz dlamnie raczej :x

Masz racje komp bez neta to nuda, nie wiem co ja robilem gdy nie miałem neta teraz jestem chyba od niego uzalezniony :wink:

ja tak samo :?

Zgadzam sie z Duda, może nie mam jakiegoś super komputera, ale wogóle w gry nie gram tylko neta uzywam, także wystarcztyłby mi komp z procesorem 700mhz, 128 sdram, 20Gb, i 32 mb grafiki. Choć przyznam szczerze ze cięzko byłoby mi sie przesiąść z 2400 GHZ na 700Mhz :slight_smile:

No to nie jestem sam :lol: Chociaż nie jestem pewien do końca o swoim uzależnieniu.

hyhyhy nop przesiadka byłaby miażdżąca :lol: :twisted: 8)

każdy chiał by mieć szybkiego neta i kompa, ale ja pytam się o konkurs :twisted:

“…bujda na resorach …” 8)

Zagraj z

hugo.gif

:hahaha:

Ktos musi :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Fiesta, a gdzie jego żona Hugolina ?? :hahaha: