Konkursy, a osoby współpracujące z DP

Dokładnie tak o tym myślę, dlatego samemu, na swoje konfiguracje, nie głosowałem :slight_smile:

Wydaje mi się, że demonizujemy ten problem, jak dotąd z tego powodu (że np. moderator bierze udział w konkursie) nie było żadnych poważnych problemów i może nie szukajmy ich na siłę?

Poważny zarzut, może się nim z nami podzielisz?

Chodzi m. in. o udostępnianie prywatnej korespondencji z innego forum, co jest zabronione w naszym regulaminie, ale ten temat już był wałkowany setki razy… :face_vomiting:

Ja zrozumiałem że ktoś wykorzystał uprawnienia moderatorskie do osiągnięcia korzyści w konkursie…

@anon741072, jeżeli masz na myśli poniższy zrzuty ekranu to wyjaśnijmy sprawę raz i dobrze: to nie jest prywatna korespondencja.

forum-miui-2

ps. nawiasem mówiąc, będzie o tym za jakiś czas na blogu, więc jeżeli pan “mrosi” uważa, że naruszono tajemnicę korespondencji, będzie mógł wejść na drogę sądową :slight_smile:

Zanim został moderatorem - naginał zasady, może nie precyzyjnie to ująłem. I nie chodzi o konkurs, i nie chodzi o korespondencję prywatną.

Rozumiem, “wiem ale nie powiem” :wink: Zapomniałeś dodać, że “winni będą rozliczeni” :wink:

Akurat pisałem do Ciebie PW… no ale ok…

Więc chodzi o coś, co “ktoś” zrobił “zanim został moderatorem”, co w sumie nie ma związku z konkursami, ale powinno być powodem wykluczenia obecnych moderatorów z konkursów? :slight_smile: Trochę się już pogubiłem :stuck_out_tongue:

Swoją drogą, póki co ta sugestia nie ma ani jednego głosu poparcia :wink:

Jeżeli nie widzisz ciągu logicznego, to ja już nic nie poradzę. Ja nie ufam osobie, która ściemnia, a Ty rób jak chcesz.

1 polubienie

Za twoje blogi to ja i tak podziękuję, bo pokazałeś swoim sposobem moderacji pod nimi, że nie jestem tam mile widziany.

2 polubienia

Trzymam za słowo :slight_smile:

Znaczy mamy zabronić udziału w konkursie wszystkim, komu nie ufamy, bo ściemniają? Jak to sobie wyobrażasz? Czy tylko temu jednemu, konkretnemu uzytkownikowi?

Myślmy praktycznie, przy okazji każdego konkursu staramy się (przy współpracy z wami) wyłapywać nadużycia i jesli się pojawiają, to reagujemy na nie bez względu na to, kim jest użytkownik który się ich dopuscił. Nie ma jednak sensu karać prewencyjnie całej grupy użytkowników, bo potencjalnie wśród nich jest ktoś, komu nie ufasz.

forum-miui-2

“Nadano 3 punkty, które nigdy nie wygasną.”

Cooo?! Rozdajecie na tym forum dożywotnie punkty karne?

Chodzi o inne forum. Zrzut został zamieszczony przeze mnie w wątku dotyczącym tego jak wygląda moderacja na innych forach. Zostałem wtedy pomówiony o ujawnianie tajemnicy korespondencji. I jak widać to pomówienie się ciągnie…

Może te inne forum było nieogarnięte, w sensie guru. xD

Teraz zauważyłem, że to forum MIUIPolska.pl. 3 dożywotnie pkt. karne za założenie podobnego do innych wątku na forum. Straszne buraki jak widzę, będę wiedział gdzie nie wchodzić.

Ale kto Cię oskarżył o ujawnienie korespondencji? Publiczne oznajmienie tego ostrzeżenia miało być tym ujawnieniem tajemnicy korespondencji?

Niech to będzie i lekcją dla nas :stuck_out_tongue: :wink:

1 polubienie