Konkursy blogowe!

Były konkursy a wyników brak???

Jakie?

Jeśli chodzi o blogowy konkurs to z listopada został już rozstrzygnięty i z obiecanych trzech miejsc, zrobiło się nagle tylko jedno… Pozostawię to bez komentarza. Grudniowy wciąż trwa bo jeszcze się grudzień nie skończył.

1 polubienie

Konkurs trwa od dziś (10 marca) do końca miesiąca, a więc przez trzy tygodnie. Jeżeli w tym okresie pojawi się duża liczba ciekawych wpisów, jury może przyznać wyróżnienia dla dwóch kolejnych uczestników Konkursu, którzy nie zostali zwycięzcami

Mogę wiedzieć dlaczego konkurs marcowy rozpoczyna się dopiero od 10-ego? Bo to jest bardzo nie fair w stosunku do wydanych już w tym miesiącu wpisów @Kristov_pl @Marcin_Bartnicki @Snow_Rainy

@AnTar, odpisałem Ci na analogiczne pytanie przed chwilą w wiadomości prywatnej. Nie do końca rozumiem problem. W tym miesiącu udało nam się zorganizować konkurs od 10 marca do końca miesiąca i wszyscy mają równe szanse.

Nie rozumiem w jaki sposób jest to „nie fair” w stosunku do wpisów wydanych poza czasem trwania konkursu.

Dzięki takim „zabiegom” na blogu DP zostaną sami recenzenci. A dlatego „nie fair” że marzec ma 31 dni, a nie 21.

Biorąc pod uwagę wpisy między 01a 09 marca, nie licząc wpisów recenzenckich, sytuacja wygląda tak:

  1. aqostol z jednym wpisem
  2. AnTar z trzema wpisami.

W marcu konkurs trwa od 10 do końca miesiąca, bo tylko tak mogliśmy go zorganizować. Ze swojej strony pragnę wszystkich zachęcić do udziału - każdy ma równe szanse.

Z tego miejsca mogę również zagwarantować, nie wchodząc w szczegóły, że w najbliższych miesiącach konkurs blogowy na pewno będzie kontynuowany.

Aby uniknąć nieporozumień takich jak niniejsze i sprostać Waszym oczekiwaniom - rozdzielimy wpisy informujące o nowej edycji konkursu i te z ogłoszeniem zwycięzców. Wówczas unikniemy ewentualnych poślizgów (jak w marcu), które mogą być wzajemnie generowane przez ustalenia formalne w zakresie regulaminu i obrady jury dotyczące edycji z poprzedniego miesiąca.

Trzymajcie się ciepło i widzimy się na blogu :slight_smile:

hej, a skoro dostałem paczkę, to chciałbym podziękować :smiley:
Dzięki dla redakcji za fajny prezent i wyróżnienie. Pomimo całego narzekania na portalu i forum, dzięki też, za przywrócenie konkursu blogowego.

@Kristov_pl skontaktował się i paczka przyszła błyskawicznie. Dzięki.
Fajny gest.Pozdrawiam

Pewienie więcej z Chin niż tylko Xiaomi.

Ale kubek jest fajny, w sumie to chyba najfajniejszy z tego wszystkiego co widzę na zdjęciu. Czerwony kolor z rana i kawa jest ok. :ok_hand: :ok_hand:

Aż dziwne, że wewnątrz kubka zmarnowano tyle cennej powierzchni reklamowej. Imaginuj odporny na temperaturę wyświetlacz + karta wifi, kubek IOT, serwujący topkę z głównej wp „Zobaczyły ją w TEJ sukience, wyłysiały w 40 sekund! […]” :stuck_out_tongue_winking_eye:

kubek fajny - na zdjęciu nie widać, ale on ma z 0.5 litra albo więcej. także kawy do pełna nalać i starczy paliwa na cały dzień :slight_smile: