Konkursy, nagrody - na luzaka

Po pierwsze to muszę się przywitać bo swiezak jestem #-o

Ostatnio brałem udział w konkursie na najlepszy strój na imprezie, i jak zwykle nie wygralem :x

I tak sie zastanawiam czy to tylko ja mam takiego pecha, czy to jest powszechne :lol:

Napiszcie jak wam idzie w konkursach, i jeśli znacie jakieś linki to podajcie z chęcią zagram :twisted:

Spoko koleś nie załamuj się :wink: Wygrać w jakimś konkursie to nie jest łatwo. W każdej grze, konkursie czy zabawie bierze udział jakaś liczba osób, a główna wygrana jest jedna. Więc w chodzi tu prawdopodobieństwo (szczęście). Im więcej graczy, im wyższa stawka, tym większa wygrana. Ale i tak największymi wygranymi są osoby zajmujące się największymi grami, np. lotto, bukmacherzy itp. To oni spijają śmietankę na naiwnych graczach.

Ja próbuję za każdym razem brac udiał w konkursach na www.pclab.pl ale nigdy mi nie wychodzi bo mnie nie wylosowali. Było ich sporo.

Ja w sumie cos tam grywam w konkursach, staram sie brac udział, bo czasami to “pieniadze na ulicy leza” i wystarczy sie postarac. Ostatnio na cyk-cyk.pl. Graliscie?

W moim dobytku była smycz do telefonu, bilet do kina Tic Tac i VHS najlepsza jedenastka z mundialu 2002 od Pepsi :slight_smile:

Ja się zgadzam, wystarczy wziąść gazetę do ręki, a tam chociażby casting do filmu.

Zagrać zagrałem. Dzięki za lina. Natomiast już od kilku lat czekam na koszulkę reprezentacji Polski, która wygrałem w konkursie z pewnej gazety już nawet nie pamiętam jej tytułu. Ciekawe czy dalej idzie pocztą czy co. Więc traktuję to wszystko hmmmm, powiedzmy, że olewam sikiem prostym hehe. Jak wygram to ok a jak nie to mnie to też ryba.

No ja troszkę wygrałem. Najbardziej wartościowa jest chyba Vista Ultimate :stuck_out_tongue: (pod względem ceny).

Ciekawe, ile będzie szła ta z gamikaze :stuck_out_tongue:

A ja wygralem jeszcze latarke, ipoda i ksiazke o kolarstwie:P teraz licze na laptopa…