KONNEKT - jak usunąć wykrzykniki + 2 inne problemy

Witam, dzis wróciłem na Konnekt’a, zainstalowałem i troche sie pobawiłem żeby go ustawic. Problem polega na tym, ze nie pamiętam, ani nie moge znaleźc, opcji, która by wyłączyła te wykrzykniki na ikonkach kontaktów (pokazuje aktywnosc kontaktu w ciagu 20 ostanich minut). Wiem ze jest to do zrobienia, ale nie moge tego znaleźć, choc kiedys to robiłem.

Drugie pytanie, to jak w tray’u ustawic, aby byla tylko jedna ikona GG, a nie jeszcze Tlen itp.

Trzecie pytanie, jak zminić TŁO na liscie kontaktów ( w opcji “wygląd” tego nie ma)

Nie odsylajcie mnie do forum Konnekt’a, bo juz tam byłem

To jest chyba domyślnie ustawione przynajmiej u mnie :):

To musi byc w opcji wygląd, a jesli nie to z serisu kplugins.net sciągnij wtyczkę TłoK

P.S a Jaka paczke masz sciągnietą ???

Pełną czy mini???

Paczka pełna, wtyczka tłok tez jest, mozna przez nią wrzucic np: tapetke jako tło, ale wiem ze kiedys można bylo ustawic kolor tła, bez tej wtyczki

Z tym tray’em to dalej sie motam, niby jets ustawienie tego w opcjach, ale to nic nei daje, nadal mam chyab z 5 ikonek wyświetlonych.

Może masz zainstalowaną wtyczkę KPaleta która właśnie słuzy do dodawania dodatkowych ikonek do tray’a jesli jest to po prostu wyłączyć ją.

ok, dzięki wielkie, to juz mam z głowy, jeszcze 1 i 3 pytanie, choc poradze soebie bez niego jakos, ogólnie chodzi mi o 1 pytanie, chce miec kontakty cały czas uporządkowane alfabetycznie, a nie przeskakujace jak ktos zmini opis, czy cos tam…

Do porządkowania listy kontaktów słuzy wtyczka SprzątaczK

a potem wystarczy w Ustawienia\Interfejs\Lista Kontaktów\Grupowanie

i ustawiamy kontakty np wg sieci,alfabetycznie.

wiem, wiem, chodzi mi o to, ze nie chce aby sie mi pokazywały wkrzykniki, na czerwonych słonecxkach, ludziach niedostępnych, niewidocznych