Konnekt Pod Vistą

(G Swirydowicz) #1

Witam!

Czy ktoś z Was zainstalował już komunikator Konnekt w Windows Vista? Podobno jest wersja beta tegoż komunikatora pod Vistę ale nigdzie nie moge jej znaleźć? Jeśli ktoś z Was ma, bardzo proszę o link do pobrania. A może jest juz jakiś inny stabilny komunikator do visty oprócz GG? Jakoś wszystko jak na razie to pod XP oficjalnie działa.

Zainstalowałem już Neostradę, Operkę, stery do X-fi, Skype i Kasperskiego (wszystkie najnowsze wersje) - wszystko działa pięknie!

No a Konnekt wywala full błędów nawet jak instaluje w trybie zgodności z XP SP2. Pomocy! Nie chcę instalować GG, nie cierpię go!!

(system) #2

Przylanczam sie do prozby!!

(Gorcik90) #3

Mi działała normalna wersja Konnekta na viście bez zadnych problemow, konto uzytkownika mialem w katalogu konnekta ;]

((-=MaLy=-)) #4

Ja mam Konnekta pod Vista i wszystko dzialo dobrze.

Alternatywnie mozesz zainstalowac najnowsza wersje AQQ ze strony http://www.aqq.eu .

Dobrze by bylo jakbys podal jakiego typu bledy Ci wyskakuja.

(Bartek) #5

polecam tlen działa bardzo dobrze

(G Swirydowicz) #6

Błędy są typu: Nie mogę zapisać pliku base.dtb lub base.std :confused: taka nazwa.. pliku... przy otwieraniu i przy zamykaniu konnekta. przez co nie pamięta ustawień, ani listy kontaktów wrrr zgroza....

Złączono Posta : 18.02.2007 (Nie) 22:30

Ja też miałem instalowany profil w katalogu konnekta i lipa, nadal sie sypie... i również normalna wersja Konnekta heh!

((-=MaLy=-)) #7

Pamietam ze na poczatku po instalacji mialem problem z zapisywaniem.

Kliknij prawym na folder konnekta > Properties. Zakladka Security. Edytuj. Ja ustawilem wszystkie pozwolenia dla wszystkich grup tam wymieniony i poszlo :smiley:

Jesli profil uzytkownika nie znajduje sie w katalogu konnekta to musisz zrobic to samo w folderze C:/ProgramData/Stamina/Konnekt

(G Swirydowicz) #8

No i po problemie! Konnekt chodzi pięknie pod Vistą. Wystarczyło przy instalacji zaptakać opcję zapisu folderu głównego Konnekta gdziekolwiek na dysku ( ja dałem C:\Konnekt) byleby nie był to Program Files, tak samo profile użytkownika zaznaczyć tak, aby instalator zapisał je do katalogu głównego Konnekta i działa ^^. Dzięki wszystkim za porady, czas na instalacje kolejnych progsów :]

((-=MaLy=-)) #9

Hehe :slight_smile: Za duzo tych zabezpieczen w tej Viscie. Wszystko trzeba potwierdzac po 3 razy, nawet glupie kopiowanie plikow :smiley: Powodzenia

Pozdro

(Miet55) #10

To se wyłącz kontrolę konta użytkownika.