Konnekt vs. miranda IM


(Kosior6) #1

Witam jak sądzicie co jest lepsze Konnekt czy miranda IM. Mi sie wydaje że programy sa równe bardziej mnie do Mirandy ciągnie i moje pytanie jak w mirandzie ustawic wyswietlanie statusów bo widać tylko czy jest ktos dostepny i skąd można wziąc emotikonki do mirandy tkie jak sa w GG i jak je zainstalowac.


(Jas Mo) #2

ja proponuję ci Konnekta

ale twoja decyzja

zerknij tu może co znajdziesz

http://www.miranda.kom.pl/

http://miranda.wiadomosc.info/index.php ... od=catalog


(M Kupczynas) #3

Miałem zainstalowane te dwa komunikatory i jednak Konnekt bardziej Mi podpsaował,w Mirandzie nie pasuje Mi to,że tyle ikon w trayu,ale to kwestia gustu :slight_smile: .

Przetestuj oba ten,który będzie bardziej ci pasował zostaw.


(Dagisa1) #4

Konnekt jest dużo bardziej funkcjonalny. Zobacz: http://www.konnekt.info/


(Lukaszek85) #5

w Konnekcie też sie tak da 8)


(Matisleszno) #6

no ja polecami Ci konnekta :]...z tym komunikatorem mozesz zrobić co Ci się podoba dzięki wtyczkom pisanym przez userów.

jak dla mnie: rewelka :slight_smile:


(Dod) #7

dagisa: buahhaha chyba sobie żartujesz

Miranda >>>>>>>>>>>> Konnekt

ale i tak używam konnekta :slight_smile:


#8

Powiem tak. MIranda jest duuuuuuuuużo bardziej zaawansowana. Pod Windowsem tylko jej używałem i powiem tak: da sie ustawić tak, żeby wyświwtlała opisu statusów (nie pamiętam gdzie to się ustawiał, ale na 100% sie da) a co do ikonek, to można zrobić żeby była jedna.


(Krzysieknd2) #9

Używałem tego i tego, lecz Konnekt bardziej się mi spodobał...ale i tak jade na gg cały czas :?


(Kosior6) #10

ja konnekta uzywam juz 2 miesiące i chyba przy nim zostanę:stuck_out_tongue:


(Dod) #11

Motorniczy: Pewnie dla tego że używasz komunikatora tylko dla rozmów... Konnekt jest bardziej zaawansowany jak się wie co trzeba zrobić :stuck_out_tongue: dodam nawet więcej... K. ma coś czego inne komunikatory nie będą miały :slight_smile:


(Centrumopowiastek) #12

Eee... a do czego innego używa się komunikatora?


(Murgrabia) #13

eee...

do: sprawdzania pogody, sprawdzania poczty, ustawiania czasu atomowego, sprawdzania programu telewizyjnego, przypominania o urodzinach, do przypominania (ogolnie), ircowania, sprawdzania kursow walut, rss, wysylania smsow... hmmm ... starczy? :twisted:

wszystko powyzsze i wiecej oferuje miranda im


(Dod) #14

murgrabia: a Konnekt jeszcze ma obsługe "programów" w PHP... chyba każdy wie jakie to możliwości daje ? :stuck_out_tongue:


(Dagisa1) #15

Buhahaha, TaOs, dobre sobie, w takim razie podaj argumenty, które mnie przekonają, bo wyśmiać to każdy umie. Inna sprawa, że jak narazie nie było takich :twisted: :twisted: :twisted:


(Lukaszek85) #16

Przetestowałem wiekszość komunikatorów jakie są dostępne w sieci. Wybór padł na Konnekta :slight_smile: Jego możliwość dostosowania do swoich upodobań, do przeznaczenia itd. poprostu nie poraziła. Konnekt może być prostym klientem sieci Gadu - Gadu lub muliti komuniaktorem o niebywałych możliwościach.


(system) #17

Ja mam konnekta od 3 lat i nie narzekam. nie mam z nim problemow


(Blood King) #18

W Konnekcie jest fajne to, że można wysyłać "błyskawicznie" fragment zrzutu ekranu :twisted: Używam Konnekt'a już bardzo dłuuuugo i nie potrafiłbym sie przesiąść na inny komunikator. Co prawda Mirandy IM nie testowałem, ale jakoś mnie zbytnio do tego nie ciągnie [-(


(Murgrabia) #19

Wcale nie twierdze, ze miranda jest lepsza od konnekta, tylko przedstawilem mozliwosci komunikatora - ze nie sluzy tylko do pogaduszek :slight_smile:

Uzywam mirandy i nie mam teraz za duzo czasu wolnego, ale po sesji obadam konnekta i jego mozliwosci :slight_smile:


(Matisleszno) #20

zliczyłem głosy i jak na razie jest 10 głosów na Konnekta i jeden na mirande :stuck_out_tongue:

(Chyba, że źle policzyłem, w każdym razie Konnekt wygrywa)

W końcu topic o nazwie Konnekt vs. miranda IM wieć trzeba było dać jakieś dotychczasowe rozstrzygnięcie :stuck_out_tongue: