Konnekt


(Kosior6) #1

Witam. Mam konekta i kiedy ktos przysyła do mnie wiadomośc to tylko w tray 'u mruga taka ikonka koperty co trzeba zrobić żeby wyskakiwało takie powiadomienie jak w GG. ?????


(Marek Section8) #2

Ustawienia --> Wiadomości ----> i tam jest opcja " automatyczne otwieranie okien po nadejściu wiadomości "


(Kosior6) #3

Niee tego nie chce bo jak cosik robie np. gram na miniclipach to jak wywali Ci takie Okienko to troche denerwujące chce zeby była taka chmurka jak w GG.


(Marek Section8) #4

to sobie poszukaj, troche można sie pomęczyc , prawda ??. Ewentualnie zainstaluj sobie kMigacz (plugin na stronie domowej Konnekt'a), diodka na klawiaturze miga zawsze gdy dostajemy nową wiadomość, wiec możesz grać w co tam chcesz i zawsze wiesz o nowej wiadmości


(Dagisa1) #5

Przemo1992 musisz mieć zainstalowaną wtyczkę kNotify (choć to standardowa wtyczka i na 98% posiadasz ją) i ustawiasz: Ustawienia --> Wtyczki --> Powiadomienia --> zaznaczasz fajeczką 'Odebrane wiadomości'. Możesz zaznaczyć też 'Wyświetlaj początek wiadomości'. Wyżej jest pozycja Skórki --> Katalog ze skórkami. Tu wskazujesz pełną ścieżkę do katalogu knotify znajdującego się w folderze Konnekta, a następnie z 'Wybierz skórkę' wskazujesz, jak powiadomienie ma wyglądać (dla ułatwienia jest podgląd).


(Lukaszek85) #6

Click