Konnekt

Ma ktoś moze ten komunikator ( biega o konekt ) ???

Jak go oceniacej jest lepszy od gg???

Na przykład Ja :smiley:

O wiele lepszy od GG,nie ma co nawet porównywać.Full wtyczek,bardzo dużo możliwości konfiguracji.Można go dostosować wpełnij do Swoich potrzeb.Jednym słowem: SUPER :spoko:

Wszystko lepsze od GG

Zobacz ten temat

:szukaj:

http://komunikatory.wiadomosc.info/inde … 9&code=rid

i to

http://komunikatory.wiadomosc.info/index.php?s=&cid=2

ja myśle, że nie ma lepszego od gg :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: ale w konnekt podoba mi sie to ze można ukrywac status przed dowolną liczbą urzytkowników a w gg trzeba byc poprostu niewidocznym:/

ja też mam konnekta, i moim zdaniem jest o niebo lepszy od gg.

polecam go.

jaki jest? sam sprawdź (:

beznadziejny, nie podoba mi sie…

Konnekt lub Miranda. Dwa najlepsze multikomunikatory pod Windowsa.

kto co lubi :stuck_out_tongue:

AQQ też jest całkiem całkiem … Używam i sę chwale :smiley:

Oddaje głos na Konnekta

porównywanie K z GG to tak jak IE z firefox’em :stuck_out_tongue:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=65035

mój post na ten temat :slight_smile:

Dla mnie konnekt jest naprawdę dużo lepszy od gg… Ma kilka wad (nie można mieć siebie zapisanego na liście i troche nie do końca jeszcze rozkminiłem ten program - to są dwie wady jakie w nim widzę ;)) ale przy tak wielu zaletach, jakie ma ten program zalety są praktycznie nie widoczne. Takie moje zdanie :P.

Wcześniej używałem gg.61, po przejściu na Konnetka i przerobieniu go pod Siebie to już jest inna bajka. Tego niema co porównywać :slight_smile: Teraz mam zamiar sie brać za Mirande :slight_smile:

No, miranda to bardzo ciekawy komunikator, który potrafi zdziałać cuda :). Naprawdę można go dobrze dopasować do swoich potrzeb :]. Miranda jest dla tych, którzy lubią wygodę :wink:

Wiem, że to dział “Na luzie” ale może spróbujcie chociaż podawać jakieś KONKRETNE argumenty. Bo do tej pory temat ten rozpędza się na drodze do śmietnika.

Autor tematu o argumenty nie prosił :stuck_out_tongue:

bobasek_89 : Miranda jest dla tych co lubią się bawić w ustawianie po 8 h i ciągle zmienianie… bo ustawień to ona nie ma zbyt dobrych :stuck_out_tongue: Fakt faktem że ma duuużo wtyczek… ale co z tego skoro nawet poczatkujący się w nich nie połapie :stuck_out_tongue:

Konnekt: Dobry komunikator, ciekawe wtyczki… tylko rąk do pracy. Ciekawy… nic więcej. Ma duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo niedoróbek, ale lepsze to niż padu-padu

areh : true, widocznie sdar się “rozpędził”

Konnekt moze być kombajnem, a możeby byc tez malutkim komunikatorem wyłacznie do rozmów szaystko zależy od upodobań. Jest multum wtyczek, ja tam sie do konnekta przyzwyczaiłem i na nim lece. Miranda tez jest dobra ale tak jak napisał TaOs jest w niej bardzo duzo konfiguracji. Więc polecam konnekta. :slight_smile:

Osobiście używam konnekta od ok. pół roku i bardzo sobie cenię. Może on pełnić rolę prostego komunikatora, ale dzięki dużej ilości wtyczek jego funkcjonalność rośnie, mnie się przydaje choćby sprawdzania kanałów rss czy wtyczka checky, dzięki której możemy choćby sprawdzić pogodę czy programtv.

A jeśli chodzi o porównanie gg, to tak jak już ktoś napisał, gg przy K to jak IE przy FF…

Pozdrawiam