Konrewersja

witam wszystkich. prosilbym o parade. mam mp3 na ktorej mozna nagrywac w ronych poziomach jakosci. zrzucam to na kompa i na wiekszosci pojawia mi sie format “plik ACT”. co moge z tym zrobic??

nagrywa rozniez w formacie WAV, jednak cos nie moge tego zgrac na mp3. probowalem wszystkimi programami dostepnymi na tej stronce. prosze o porade. z gory dzieki

==========================================

Proszę poprawić błędy - inczej temat zostanie usunięty

monczkin

Co ta za mp3 ??

Dlaczego na większości ??

Chłopie ja nie rozumiem co ty napisałeś :!: Sformułuj te zdania zgodnie z zasadami gramatyki polskiej i nie używaj skrótów myślowych tylko Tobie znanych, domyślam się o co może ci chodzić, ale nie na tym rzecz polega żebym zgadywał bo to nie jest teleturniej.

przepraszam jezeli ktos nie zrozumial mnie :slight_smile: jest to odtwarzacz mp3 firmy avacs. ma mozliwosci nagrywania w lepszej lub gorszej jakosc, nagrywania glosu w wyzszej jakosci. Odtwarzacz nagrywa i odtwarza bez problemow jednak gdy zgrywam to na kompa to wtedy zaczynaja sie problemy, nagrywanie glosem (nizsza jakosc) oraz normalne nagranie w wyzszej jakosci sa w formacie WAV, natomiast reszte nagran (nagrywane w innej jakosci) komputer nie odtwarza. gdy sprawdzam we wlasciwosciach to napisane jest ze to jest plik ACT. mam problem z konwersja tych plikow na mp3

Teraz myślę, że mogę Ci pomóc :!:

Niestety tak to już jest z tymi odtwarzaczami w stylu “no name”, że zapisują pliki do bardzo oryginalnych formatów.

Moim zdaniem powinieneś mieć tego typu oprogramowanie na płycie dołączonej do playera, no ale mniejsza o to.

Tym programem powinieneś tego dokonać, tak bynajmniej jest tam napisane :stuck_out_tongue:

sciagnalem sobie ten program ale wyskakuje blad przy konwertowaniu "

Can’t find above file, Please copy it to %s.

co dalej??

Złączono Posta : 06.02.2006 (Pon) 22:55

na plytce dolaczonej do tej mp3 bylo dolaczone jedynie oprogramowanie do windowsa 98 by mogl odbierac te dane