Konsola odzyskiwania - instalacja systemu

hejka mam pytanko chcialbym sprobowac przywrocic system przez konsole odzyskiwania… uruchamiam ja… wyskakuje mi ze system jest na 2 dyskach… wybieram ten dysk z ukrytej partycji i dalej mam ściezke F:\WINDOWS co mam dalej zrobic zeby zaczoł się instalować? dodam ze w gre nie wchodza zadne dyskietki i plyty

Nie można w ten sposób przywrócić systemu. Musisz zalogować się do trybu awaryjnego

i…? jak się zaloguje to co dalej?

Tutaj wszystko na ten temat http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=14270

przegladałem to wpisuje cos takiego:

po pierwszej linijce wyskakuje odmowa dostepu

Nic dziwnego. W zasadach zabezpieczeń systemu Windows XP masz zapewne ustawioną blokadę

hmm to jak to odbezpieczyc… a mam jeszcze pytanie to co podalem to dotyczy tylko rejestru? bo jeden typ tak twierdzi i wkoncu nie wiem czy ma racje czy nie

jeśli chcesz przywrócić system, to uruchom przywracanie systemu z

wiersza polecenia - ścieżka: X:\windows\system32\restore\rstrui.exe

X - partycja systemowa(jeśli oczywiście miałeś włączone przywracanie

systemu)

no ale ja mam system na partycji C i a na partycji h jest system typu recovery i wlasnie z niej chcialbym przywrocic

nie wiem niestety, co to jest system typu recovery(kopia systemu, obraz, jakiś instalator?), wiem natomiast, że konsola odzyskiwania ma ograniczone możliwości i normalnie widzi tylko partycję systemową;

jeśli chciałeś powiększyć jej możliwości to trzeba było w zasadach

grupy(gpedit) wybrać opcję pozwól na operację na wszystkich dyskach

i folderach - wtedy mógłbyś prawdopodobnie przekopiować foldery systemowe z h na c(jeśli to tak działa i o to ci chodzi???); istnieje jednak i teraz sposób na powiększenie jej możliwości - musisz wpisać:

set AllowAllPaths = true (pamiętaj o spacjach);z konsoli i tak niczego nie uruchomisz, bo nie ma ona pol. run(choć ma polecenie batch, można

więc uruchamiać pliki bat - może o to ci chodzi?); jeśli masz problemy

z dostępem spróbuj użyć polecenia logon

ustawiłem w zasadach grupy ale jak wpisuje: set AllowAllPaths = true w konsoli to pisz ze polecenie set jest aktualnie wyłączone.

Złączono Posta : 22 Grudzień 2006, 12:05:13

a może by tak przy pomcy Paragon sprobować? tylko jak to się odzyskuje?

czy nie chodzi ci przypadkiem o ASR - Automated System Recovery;

jeśli tak wkrótce po włożeniu płytki instalacyjnej xp powinno ci się

wyświetlić na dole Press F2 to run Automatic System Recovery;

ponadto musisz mieć dyskietkę ASR zrobioną podczas tworzenia ASR;

potem wystarczy tylko potwierdzić ścieżkę do pliku z kopią systemu

i to wszystko