Konsola - płynność animacji

i na ps3 dużo luźniej chodzą te drążki i to nie jest dobre … Pad na xboxa jest dużo wygodniejszy :smiley:

A można gdzieś kupić kierownicę microsoft wireless racing wheel?

Oj, gdzieś napewno.

Na Allegro można czasem znaleźć nowe Logitechy DriveFX Axial, w cenach do 200zł, z gwarancją.

Kierownica Microsoftu przy niej to strata pieniędzy.

ale, do Xboxa musi być kierownica Microsoftu…

EDIT: sorry, pomyłka

Ale czy ta kierownica jest jeszcze w sprzedaży?

jeżeli nie ma w sklepach to bd na allegro, a jeżeli nie ma na allegro to już nie ma …

Tylko pytaj o kompatybilność z Xboxem jeżeli będziesz kupował jeszcze jakąś inną. Tutaj jest dosyć wąski zakres.

Kierownica powinna mieć sprzężenia zwrotne. Na taniuchy nie ma co patrzeć.

Ten Logitech co podawałem wyżej w tak niskiej cenie to chyba tylko na Allegro się zdarza. Zwróć uwagę na Axial w nazwie, to oznacza lepszą wersję.

Ale właśnie na xboxa chyba nie ma kierownic z force feedbackiem. Tylko ms wireless racing wheel to ma ale nie jest już w sprzedaży. A to axial to co innego.

Czy są jakieś kierownice z FF?

:?

http://www.gry.gildia.pl/artykuly/test_ … ch_drivefx

To według mnie jest śmieszne, faktycznie nie ma już tych kierownic.

Pytaj o inne w sklepach.

Chyba zdecyduję się na PS3. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy kierownicę LOGITECH DRIVING FORCE GT można umieścić na okrągłym blacie o grubości 4 cm???

Dodane 30.10.2010 (So) 9:00

???

Dodane 30.10.2010 (So) 16:43

???

Dodane 30.10.2010 (So) 16:43

Co sądzicie?

Dodane 01.11.2010 (Pn) 18:30

Czy kierownicę LOGITECH DRIVING FORCE GT można umieścić na okrągłym blacie o grubości 4 cm???

Dodane 01.11.2010 (Pn) 18:31

Czy kierownicę LOGITECH DRIVING FORCE GT można umieścić na okrągłym blacie o grubości 4 cm???