Konsola przywracania systemu po włączeniu komputera

Witam.Jakiś czas temu użyczyłem komputera bratu,który ściągał film przez Aresa.Wszystko było ok ale po wyłączeniu i ponownym włączeniu pojawił się czarny ekran z komunikatem.NIE MOŻNA URUCHOMIĆ SYSTEMU WINDOWS, PONIEWAŻ NASTĘPUJĄCY PLIK NIE ZOSTAŁ ZNALEZIONY LUB JEST USZKODZONY. \WINDOWS\SYSTEM32\CONFIG\SYSTEM. Następnie- MOŻNA PODJĄĆ PRÓBĘ NAPRAWY, URUCHOM INSTALATORA SYSTEMU Z ORGINALNEGO DYSKU I WYBIERZ R NA PIERWSZYM EKRANIE.Wciskam ENTER, Włącza się INSTALATOR SYSTEMU (instaluje pliki). Później pojawiają się 3 opcje -INSTALACJA SYSTEMU -NAPRAWA ISTNIEJĄCEGO SYSTEMU - ZAKOŃCZENIE PRACY…Wybieram NAPRAWĘ, pokazuje się czarny ekran i KONSOLA ODZYSKIWANIA SYSTEMU. Widnieją tam takie informacje-

WPISZ POLECENIE EXIT ,BY ZAKOŃCZYĆ DZIAŁANIE KONSOLI I PONOWNIE URUCHOMIĆ KOMPUTER.

  • 1 C\WINDOWS

DO KTÓREJ INSTALACJI SYSTEMU WINDOWS CHCESZ SIĘ ZALOGOWAĆ

(naciśnij ENTER aby anulować) ?_ ( da się tutaj wpisać tylko 1 znak)co teraz zrobić???

Na kompie miałem mnóstwo zdjęć i naturalnie zero kopii zapasowej:/

Procedura jest nieco inna! W złym momencie nacisnąłeś R (naprawę).

http://toin.pl/2165/naprawa-uszkodzoneg … indows-xp/

Zwróć uwagę na naciśnięcie klawisza R nie w pierwszej (tu tylko Enter!), lecz kolejnej planszy.

sprawdziłem i wszystko było by ok,ale co wcisnąć w oknie z punktu 3)? ENTER to instalacja, R- mam nie wciskać, a F3 to wyjście ???

Dodane 06.09.2011 (Wt) 21:48

jeszcze jedno… mam orginalną płytkę instalacyjną windowsa xp, ale nie mam opakowania i nie posiadam tego kodu do instalacji, bardzo zależy mi na danych z tego dysku . ???

Wbrew pozorom, naciśnij Enter! To jeszcze nie jest instalacja, lecz przejście do następnego punktu. Instrukcja z linku, w tym punkcie faktycznie nie jest precyzyjna. Dlatego pisałem o tym wyżej: