Konsola Xbox 360 do 400zł z możliwością Kinect

Czy ktoś kto zna się więcej na konsolach jest mi w stanie powiedzieć czy warto kupować tą konsolę i czy w tej cenie? Wiem, że są różne jej wersje, a chciałbym mieć bezproblemową możliwość podpięcia kinecta w przyszłości i dobrze, aby nadawała się też do przerobienia (tu proszę nie komentować).

Dobrze że wiesz, ale w takim razie dlaczego nie podałeś jaką wersję za te 400 zł chcesz kupić?

W tej cenie się opłaca ale nie wiem czy nie warto przeczekać do końca roku gdy wyjdą nowe konsole?

Nie podałem, bo nie wiem która się nadaje i jaka najlepsza. A nowych konsol raczej nie jak słyszałem o tych zabezpieczeniach używek to mi się odechciało. Zresztą większym zasobem kasy nie dysponuję.

Kinect sprzedawany w wersji BOX (z dołączonym zasilaczem) albo OEM po dokupieniu zasilacza można podłączyć do każdej konsoli Xbox 360. Konsole Xbox 360 S (“slim”, aktualna seria) nie wymagają dodatkowego zasilacza do Kinecta.

Szukaj konsol z procesorem “Jasper”, są mniej podatne na przegrzewanie. Albo oczywiście wersji “S”.

Kupować raczej nie bardzo, kupić :arrow: warto się zastanowić, ale zgodnie z zastrzeżeniami o których mowa powyżej :wink: