Konsola xbox360

Witam. Mam zamiar kupić sobie konsolę, aczkolwiek co do zakupu to nie jestem do końca pewny, ponieważ słyszałem, że w tym roku, ewentualnie na początku następnego, ma wyjść nowa generacja konsol, takich jak PS4 czy xbox 720, no i własnie nie wiem czy się opłaca kupować teraz konsolę, czy poczekać i kupić tą nową, bo w gruncie rzeczy, jeżeli teraz kupię, za za rok wyjdzie nowa, to będę troszkę w plecy… A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? :slight_smile:

Moim zdaniem poczekałbym na nową.

Bo jak wyjdzie nowy X to będa gry pod niego a na starsza wersja nie będzie obsługiwała nowych gierek i no fakt będziesz w plecy :slight_smile:

Zależy jakim dysponujesz budżetem. Nowe konsole zapewne na start będę kosztować 2000 PLN lub więcej.

Jeśli chcesz kupić obecną generację, aby nadrobić zaległości w grach to wybierz PS3 ze względu na brak abonamentu na usługi sieciowe - będziesz mógł grać w multi za darmo. Jednak jeśli nie interesuje Cię rozgrywka sieciowa to wybierz Xboxa 360 bo osobiście uważam, że ma lepszego pada.

Tzn konsolę chciałem kupić głównie do grania z myślą o single player, aczkolwiek multi również wchodzi w grę, niedługo wychodzą nowe tytuły takie jak Crysis 3, Bioshocj Infinite, Gears of War itp, mam 3 letni komputer, nie jest on słaby, póki co większość nowych gier chodzi na nim płynnie, ale wiadomo jak producenci traktują pc-towych graczy… wiem że grafika na tych “leciwych” konsolach nie jest zbyt piękna, ale w sumie w grach cenie sobie grywalność bardziej niżeli grafikę. PS3 ma mój chrześniak i jakoś zbytnio nie przypadła mi ta konsola do gustu. W sumie o nowych konsolach gada się już od 2010r i jakoś nic specjalnego o nich nie wiemy.