Konta bankowe dla młodzieży

Czy możecie poolecić jakieś konta dla młodzieży podobne do izzyKonta w mBank-u? Nie musi być to bank internetowy.

Pko bp jest dla młodzieży konto.

Ja wiem, ale mi chodzi o takie, które moglibyście polecić, albo chociaż omówić, którye byłoby najlepsze.

izzykonto chyba jest najlepsze, najtańsze

Zwykłe konto w mBanku. 0zł opłat , karta, i konto oszczędnościowe 5.5% , konto<30 w BZWBK. Bez opłat za prowadzenie, 0.50gr przelew. karta za darmo(wymagane zrobienie 3 razy zakupów w ciągu 3 miesięcy) . konto24.pl w BZWBK takie same warunki jak w konto<30 oprócz karty. Karta połączona z Allegro (AlleKarta) (zakupy za min 500zł w ciągu 3 miesięcy) + PayBack (zbieranie punktów za płatności kartą i możliwość ich wymiany na nagrody :slight_smile:

Podaję tylko konta sprawdzone przeze mnie (dla mnie najważniejszym warunkiem było 0zł opłat za prowadzenie i niewymagane stałe wpływy na konto)

Swojego czasu, przez ponad rok miałem konto Graffiti w PKO BP. Aktualnie jestem w mBank IzzyKonto. Opłaty w obydwu są w podobnych granicach. Bardziej przekonałem się do PKO, dlatego właśnie ten bank polecam.

dla mnie najlepsze konto student w ING bo sam je mam :slight_smile: Bardzo fajnie zrobiona strona gdzie bezproblemowo można robić przelewy przez internet :slight_smile: pozatym BANK ING ma Wpłatomaty w swoich oddziałach i nie tylko co ułatwia sporo np. nie trzeba stać w kolejce aby wpłacić swoje pieniądze w dodatku płaci się tylko 1zł miesiecznie za Karte.