Konta pocztowe

(Kiepas) #1

Ostano mało nie przeszedłem samego siebie. Miałem do wysłania pare ważnych maili z niwielkimi załącznikami. Konto założone na o2.pl , które uważałem za najlepsze nawaliło, nie mogłem sie z nim wogóle połączyć. Konto założone na Wp co prawda działało ale tak wolno wysyłałem poczte że denerwowało mnie czekanie. Poczta na Interi? tak samo jak na WP. Bardzo się w tedy zdenerwowałem, no ale co darmowe to darmowe. Do czego zmierzam. Ano chciałem zapytać jakich kont wy używacie i jakie sobie cenicie? Bo ja już chyba na niczym nie moge polegać. Moze zaproponoujecie mi jakąs nowa alternatywe?

(Maniooo666) #2

Witam,

ostatnio coś takiego było:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... ht=interia

a wcześniej:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... ht=interia

(Qbek50) #3

gmail 8)

(system) #4

Proponuję szukajkę:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 836#138836

(Kiepas) #5

gmail odpada, głównie dlatego, że ten antyspam mi tam nawala i załączniki, chodzi tu o pliki exe :slight_smile:

co do linków i ostanich tematów to rozumiem to widziałem je ale japytam o jakieś inne ciekawe rozwiązania. Powiedzcie może gdzie wy macie poczte?

(system) #6

Zawsze można zmienić rozszerzenie na inne :slight_smile:

(Kiepas) #7

jasne, ale jest to niewątpliwie minus ;(

(Maniooo666) #8

Witam,

no przecież o tym był właśnie podany przeze mnie topic. :wink:

(Kiepas) #9

dobra nie to nie :smiley: ale poradzcie cos panowie :wink:

(Sterne) #10

Może być pani? :stuck_out_tongue:

Do rzeczy... Polecam poprostu

Używam od wielu miesięcy i NIGDY się nie zawiodłam.

(Kiepas) #11

moge sie wam wydawać wybredny, ale mam tam konto i wolno mi wysyła, aczkowiek sprawdze jeszcze raz.

PS znacie jakies ciekawe generatory sygnatur na skrzynki mailowe np. o2?

(system) #12

Przy rejestracji podaje się nie wiele danych osobowych, ale zawsze, więc nie podoba mi się, iż zastrzegają sobie możliwość żąglowania moimi danymi na wszystkie możliwe sposoby!

A propos Kiepasa, widzę,że z uporem wartym lepszej sprawy wielu userów chce zrobić z bryczki konnej - "Ferrari".

Nie ma takiej możliwości, aby bezpłatne konta chodziły niezawodnie i szybko!

(Damian) #13

Mam konta w :

Onet

Interia

WP

O2

gmail

i jak dotąd żadne mnie nie zawiodło... Interia jak dla mnie wolno wysyła załączniki i to tyle z niedogodności. Jak miałbym wybrać z tych pięciu to chyba najlepiej pracuje i się na gmailu.

(Polko P L) #14

trochę też zalerzy od tego jaki się ma program pocztowy :slight_smile:

(Ford Fokus) #15

Problem wielki :stuck_out_tongue_winking_eye: wpisujesz blablabla no i po sprawie :stuck_out_tongue_winking_eye: ja nigdy nie podaje prawdziwych danych :stuck_out_tongue_winking_eye: [tylko GG]

(system) #16

To, że tam napiszesz jakieś bzdety, to jedno, a to, że oni twoją deklarację o przetwarzaniu danych mogą wykorzystać, dla siebie wiadomy sposób to drugie!

Niektóre dane są zafiksowane w klientach pocztowych. Przy rejestracji wpiszesz Miś Uszatek, a w Outlooku: Jan Kowalski + jakiś telefonik i po ptokach. Jest to jeden z przykładów.

(system) #17

Ja kożystam z o2.pl :smiley: popołudniu nieraz się zacina ale...

(Kuz5) #18

Ja mam na o2 i gmail naprawde jestem zadowolony

(m@teo) #19

A ja ta kożystam z WP i O2 i jest the best!

(Bażant) #20

Ja mam na:

Onecie,

2Wp,

o2,

Neostradzie.

I jak na razie żadne mnie nie zawiaodło :stuck_out_tongue: