Konta urzytkownikow w win xp - problem

witam! mam maly bardzo banalny problem a jednak nie moge sobie z nim poradzic :frowning: mam zrobione 3 konta urzytkownikow, zalozenie mialo byc takie ze ja i drugie konto to administratorzy ta ustawilem a 3 konto to konto z ograniczeniami. chodzilo mi o to zeby dwuch pierwszysch administratorow mialo taki sam nieograniczony dosteop do wszystkiego a 3 urzytkownik nie. no i wyniknol taki problem ze podczas gdy instaluje np. winnampa to on pojawia sie u mnie na “menu start” a na drugim koncie nie… jak mam zrobic zeby tam tez pojawily sie te programy co u mnie.

jest oczywiscie tala mozliwosc zeby robic skruty z program files ale to mnie nie uszczesliwia :stuck_out_tongue:

z grry dziekuje za konkretne wypowiedzi.

Przy instalacji czesto pyta czy ma utworzyć skróty tylko na twoim czy na wszystkich kontach. Trzeba zaznaczyć all users. A teraz aby utworzyć skróty które będą widoczne dla wszystkich musisz umieszczać C:\Documents and Settings\All Users\Menu Start :smiley:

Lazikar - ale wlasnie niektóre programy podczas instalacji nie pytaja sie o to to dla kogo maja byc skruty :stuck_out_tongue: moze jednak ktos zna inne rozwiazanie…? :?

Przez ten czas co piszesz te posty i czekasz na odpowiedz dawno byś utworzył skróty w podanej wyżej lokalizacji, no ale … :smiley:

przez ten czas wymyslilem rozwiazanie, wchodze na moje konta tam gdize sawszystkie skróty w menu start i kopiuje to oc trzeba z C:\Documents and Settings\MOJE KONTO\Menu Start\Programy

do C:\Documents and Settings\KONTO NA KRORYM TEGO NIE BYLO\Menu Start\Programy :stuck_out_tongue:

a pytalem dlatego ze nie myslalem ze jest na to jakis sposob niz reczne kopiowanie ale trudno… :smiley:

Wymyśliłeś dostałeś odpowiedz w pierwszym moim poscie. Nie utrudniaj sobie kopiowaniem na poszczególne konta jak mają być widoczne na wszystkich to skopij je na lokalizację którą podałem. Chciałem ci pomóc ale jak nie pasuje to sorki. :smiley:

lazikar - nie no spoko, szczerze nie przeczytalem dokladnie teog posta…

moja wina :frowning: pozdrawiam i ja nic zlego nie mialme na mysli… :slight_smile: