Konta uzytkownika

czesc mam pytanie bo chce stworzyc jeszcze jednego uzytkownika na kompie i chcialbym aby temu drugiemu uzytkownikowi uruchamialo sie to samo co mi podczas startu systemu zeby mial taki sam te same ikony na pulpicie i w menu start a i chcialbym zeby mu sie uruchamial firewoll kerio bo jak narazie to dziala tylko na moim koncie a u niego nie:( mam mozliwosc utworzenia takiego konta? z gory dzieki za odp i pomoc pozdro

Podczas tworzenia nowego konta zaznacz “Administrator Komputera” powinno być wtedy dobrze :smiley:

No niekoniecznie. Jak stworzysz konto administratora to nie będą się uruchamiać programy takie same jak u ciebie niestety. Najlepiej używać konta użytkownik zaawansowany.

Musisz to wszystko poustawiać w autostarcie. W lokalizacji C:\Documents and Settings Masz konta które są na komputerze możesz poprzenosić ze swojego konta wszystko. Jak chcesz aby uruchamiały się te same programy co na twoim koncie to wstaw wszystko z twojego autostartu do autostartu konta które tworzysz lub do all users C:\Documents and Settings\All Users\Menu Start\Programy\Autostart

Kerio powinno się uruchamiać na drugim koncie bez tych modyfikacji.

Sciągnij sobie program starter i wszystko poustawiaj

:arrow: Starter

:arrow: Poczytaj

Skopiuj wszystko z C:\Documents and Settings******\Pulpit do tej samej lokalizacji tylko że na jego koncie.

*****-Nazwa konta !!