Konta użytkowników jak usunąc

kiedy włączyłem ostatnio pcta pokazało mi sie menu wyboru kont uzytkownikow wcześniej tego nie bylo wiec mam pytanie jak to usunąć?

Wejdź w: Start > Panel Sterowania > Konta użytkowników > Zmień sposób logowania lub wylogowywania użytkowników i sprawdź czy masz odznaczoną opcję “Użyj ekranu powitalnego”.

Wszelkich zmian na kontach użytkowników można dokonywać w Panelu sterowania (Start => Panel sterowania => Konta użytkowników).

Sytuacja konieczności logowania może się pojawić, kiedy komputer przebywał w stanie hibernacji lub wstrzymania, albo uruchomił się wygaszacz. W takich sytuacjach trzeba się logować, mimo posiadania jednego konta.

Może się zdarzyć, że jakaś aplikacja dodała konto .NET … (nie pamietam nazwy tego konta ani aplikacji, która je dodaje) - nie wiem, czy takie konto pozwoli się usunąć.

Usuń zbędne konta (panel sterowania->konta użytkowników).

Pewnie instalowałeś Net Freamwork on tworzy konto dla siebie…

pewnie tak… potrzebowały tego sterowniki do karty graficznej… nic się nie da zrobic…??

aha i mam tylko jedno konto - moje konto :slight_smile:

Noo to starczy to konto usunąć ale nie dawać żeby skasowano pliki z tego konta (to się daje podczas usuwania profilu)

Start Uruchom compmgmt.msc przejdź na Użytkownicy grupy lokolnej potem na użytkownicy zaznacz ASPNET ->PPM Właściwości i zaznacz Konto jest wyłączone i ok

A czy znacie: Start => Run => control userpasswords2 =>

KLIK

EDIT

Nie wstawiaj tak dużych obrazków bezpośrednio na forum.

Obraz zastąpiono linkiem.

Sdar

Tak słyszałem o tym :stuck_out_tongue:

Mu raczej chodi o to aby na początku nie wyskakiwało mu okno logowania

jego konta i NET tylko aby odrazu komp sie uruchamiał jesli odznaczy tą opcje to byle kto będzie kugł mu się zalogować jak i nie włamać do kompa

gradek83 on to zaznaczy i wpisze usera, hasło i jedzie bez logowania recznego.

wystarczy ze wyłączy konto ASPNET :slight_smile: