Konta Uzytkownikow - Logowanie

Witam!

Mam pewien problem , otóż gdy włączam komputer ,wyskakuje mi okienko z wyborem użytkownika, wiec postanowiłem poszperać trochę w narzędziach administracyjnych i ustawić włączanie windowsa bez wyboru użytkownika. Teraz pojawił się inny problem. Komputer owszem loguję się bez wybierania użytkownika , ale na konto “Administrator” zamiast “Maciej”. Chciałbym zauważyć ,że konto o nazwie “Maciej” ma także prawa administracyjne. Proszę o pomoc, jak ustawić i przede wszystkim gdzie by komputer automatycznie logował się na konto “Maciej”?

Ps. Przepraszam za bardzo pogmatwaną treść lecz śpieszę się do pracy.

Pozdrawiam!

kliknij w start wyloguj wyloguj po wylogowaniu kliknij Ctrl Alt Delete wpisz Maciej i hasło jeżeli masz

Ale to się zrobi jednorazowo , a ja chcę żeby za każdym razem logowało mi na konto Maciej.

Hej,

Klikasz Start -> Uruchom i wpisujesz control userpasswords2. W oknie, które się pojawi, odznaczasz opcję Aby używać tego komputera, użytkownik musi wprowadzić nazwę…, klikasz Zastosuj. System powinien zapytać o nazwę użytkownika i hasło - podajesz więc Maciej i hasło - gotowe. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Pomogło ! Dziekuję !

Hej,

Cieszę się… i nie ma sprawy. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus