Konta uzytkownikow powoduja bład systemu

Witam! Mam do czynienia z komputerem, w którym stworzone zostały konta, i nie można się zalogować, ponieważ pojawia się błąd: System nie może wykonać tego logowania. Serwer uwierzytelniający raportuje błąd (0xC00000BB) więcej szczegółów można uzyskać w dzienniku zdarzeń. Przekaż ten błąd administratorowi systemu.

Chciałem zrobić format całkowity - ale nie mogę dostać się do pulpitu, bootowanie z płyty nie odbywa się w ogóle. Jak zrobić format? Mogę w sumie go podpiąć pod drugi komputer - tylko jak to zrobić? A, i tryb awaryjny powoduje pokazanie się konta Administratora, ale przy probie logowania znowu wywala ww. błąd.

Korzystając z okazji, mam tez drugie pytanie. Mam też drugi komputer, gdzie chciałbym zrobić format, ale poprzedni właściciel próbował sam to zrobić, i przy odpaleniu pisze: Przywracanie instalacji… i od razu odpala się instalka Windy, tylko, ze instalacja się wysypuje ponieważ została przerwana. Chciałbym dokonać instalacji od zera wraz z formatem, ale bootowanie się nie odbywa, bo ciągle powraca do tamtej instalacji - jak to zrobić?

Dziękuję z góry i pozdrawiam.

Edit: Tutaj już poprawiłem błędy. :slight_smile:

Cześć

Rozwiązanie dla pierwszego i drugiego problemu to ustawienie na liście bootowania jako pierwszej pozycji napędu CD/DVD.

Płyta z której próbujesz wystartować komputer na pewno jest bootowalna?

Sprawdzałeś tą płytę na innym komputerze?

Zmieniałem kolejność bootowania. Tak płyta była sprawdzana, działa i jest bootowalna. Proszę o jakieś dodatkowe sposoby :slight_smile:

Edit: Jest to sytuacja dość priorytetowa, Panowie i Panie, bije pokłony przed Wami, tylko pomóżcie! :oops:

Edit 2: EUREKA! Pierwszy problem rozwiązany, przywróciłem domyslne ustawienia BIOS-u, następnie zmieniłem bootowanie na CD i zmieniłem w Advanced: Sata Controler Mode z RIDE, na IDE :slight_smile: Instalka zaczęła pruć jak szalona.

Wciąż potrzebuje pomocy z drugim problemem :frowning:

Edit 3: Zrobione, Panie Administratorze. 8)

Emh , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.