Konta użytkowników XP HE

Mam Windowsa XP i nie posiadam żadnego innego konta użytkownika porócz tego domyślnego (u mnie jest to właściciel). Do tej pory było tak że komputer uruchamiał się normalnie (nie pytał na którym koncie bedzie pracował). Jednak od niedawna a dokładniej po instalacji Microsoft .Net Framework 1.1 Package komuter przy uruchamianiu pyta się które konto otworzyć a do wyboru mam tylko jedno (to domyśle: Właściciel) :?

Co mam zrobić aby powrócić do takiego stanu uruchamiania się komputera jak wcześniej ?

P.S. W Panelu Sterowania/Konta użytkowników jest jeszcze jedno konto o nazwie: ASP.NET Machine A… którego ja nie zakładałem

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=18341

Tylko że w temacie co podał fiesta to nie rozwiązało mojego problemu a zmieniło tylko okienko podczas uruchamiania komputera a ja chcę całkowicie się go pozbyc.

To się robi własnie po instalacji .NET. Spróbuj usunąć to konto, lub wywal .NET jesli mozesz.

Ale czy to na pewno nie zaszkodzi systemowi :?

Nie chce mieć potem niemiłych niespodzianek

Nie zaszkodzi

Usunięcie konta .NET nic nie pomogło, co jeszcze mogę zrobić :?

Wchodzisz w folder konta i ma być tylko twoje konto administratora komputera i gościa reszte usuń.

Dalej wchodzisz w opcje zmień sposób logowania i wylogowywania użytkowników i zobacz czy masz zaptaszone użyj ekranu powitalnego i użyj szybkiego przełączania użytkowników i przycisk zastosuj opcje restart kompa i zobacz.

Ok, już zadziałało.

Można zamknąć :wink: