Konta użytkowników

Do tej pory w moim systemie (Windows XP Professional SP2) utworzone były dwa konta: Administrator oraz Gość. Wczoraj ktoś korzystając z mojego komputera oraz mojego konta założył nowe konto. Dzisiaj po włączeniu systemu zostałem automatycznie zalogowany na nowe konto, a wszystkie moje ustawienia z Administratora zniknęły. Zastałem system jak świeżo po instalacji (z wyjątkiem zainstalowanych programów). Wszystko byłoby w porządku ale nie stało się jak podejrzewałem - po wejściu w Panel sterowania, a następnie w Konta użytkowników do wyboru mam tylko konto Gościa, oraz to niechciane założone wczoraj. Administrator zniknął. Jak powrócić do dawnego stanu rzeczy? Jak usunąć niepotrzebne konto? Czy mogę jeszcze odzyskać tamte ustawienia?

Wejdź na główne konto administratora (np. poprzez wejście w tryb awaryjny) i najnormalniej usuń nowe niepotrzebne konto.

Ewentualnie

start => uruchom => control userpasswords2

Jak wejść w tryb awaryjny?

spróbuj tak: w ekranie logowania wciśnij ctrl+alt+del. (2 pierwsze trzymasz wciśnięte i wciskasz del). Otworzy sie na czarnym polu ekran logowania podobny do tych z starszych Windows. Wpole nazwa wpisujesz Administrator i hasło/jeśli ustawiłeś/ w pole hasło, klikasz ok.

W momencie uruchamiania kompa wciśnij/wciskaj F8

tryb awaryjny to wciśniecie klawisza F5 przy starcie systemu.z tym kontem to dziś miałem aki sam problem

Pomógł ten sposób. Bardzo dziękuję :).