Kontakt e-mail do pomocy technicznej Broadcom

Witam,

Czy ktoś mógłby mi dać e-mail do pomocy technicznej Broadcoma? Ja się na tej stronie gubię i nie mogę tego znaleźć w dodatku nie znam dobrze angielskiego…

Pewnie będę musiał użyć Google Translatora do napisania e-maila… tylko, czy oni mnie zrozumieją…

Dodane 04.07.2013 (Cz) 16:19

Albo link do jakiegoś formularza z pomocą techniczną…

No dobrze. A które mam wybrać, jeżeli chcę zgłosić problem z kartą sieciową i poprosić o właściwe sterowniki?

Chcę się tylko upewnić.

Sterowniki do ściągnięcia pewnie szybciej się samemu znajdzie.

A wybór kontaktu w zależności o jaki sprzęt chodzi: jeżeli BCM57xx, BCM4401 to można przez ich formularz,

jeżeli coś innego, to zostaje spróbować w dodatkowych kontaktach.

Znalazłem, ale nie są one do końca kompatybilne. Już z 10 sterowników próbowałem, ale klawisze funkcyjne laptopa dalej nie akceptują tej karty.

Kartę mam bliską temu drugiemu modelowi ( BCM4313 )… no ale cóż… różnica jest.

A jakie te dodatkowe kontakty? Który byś wybrał?

Wiem, że się tak dopytuję i dopytuję zamiast wziąć napisać i z głowy, ale taka moja natura.

Albo może przez ten formularz… No model jest troszeczkę niższy… Ja już nie wiem :frowning:

Mają informację by spróbować u producenta lub dostawcy sprzętu,

pewnie można napisać przez formularz, ale raczej odpiszą coś podobnego.

Więc zostają OEM Support Links, czyli zbiór adresów do kilku producentów

i z tego wybrać tego od laptopa (jeżeli oryginalnie była tam ta karta).

No właśnie… ja sobie ulepszyłem lekko laptopa…

Wszystko chodzi pięknie, ale sterowniki nie są kompatybilne z klawiszami funkcyjnymi.

Może by mi podesłali jakieś lepsze… kompatybilne…

Ja już nie wiem, co robić. Jestem załamany… Tak mi pięknie działa (dodając tą kartę laptop obsługuje BT - fabrycznie nie posiada, czego mi bardzo było szkoda), tylko te funkcyjne… Nie chcę zakładać starej karty przez taką głupotkę, jednak niemożność wyłączania WiFi dobija mnie…