Kontakt e-mailowy z Alegro

Czy ktoś zna e-mail do kontaktu e-mailowego bo strona Alegro milczy a mam zapytanie o mój bank, bo chyba dostałem pomroczności jasnej. W zeszłym tygodniu płaciłem za grę i myślałem, że będę musiał wklepywać dane do przelewu, lecz okazało się, że mój bank jest więc sobie bank zaznaczyłem i zapłaciłem dziś chce zapłacić i mój bank zniknął więc chciałbym się zapytać o co k… chodzi.

Niestety, możliwość kontaktu utrudniają jak tylko się da.
https://allegro.pl/pomoc/faq/kontakt-z-allegro-yVg7K9OxwFK
Jeszcze w lipcu kontaktowałem się z nimi mailowo, kontakt@allegro.pl, ale nie wiem czy ten adres jeszcze działa.

https://pomoc.allegro.pl/kontakt

Jak się z nimi LORD skontaktujesz przez ten link to kupie ci wyspy kurylskie.

To szykuj kasę.
https://pomoc.allegro.pl/kontakt/#subjectId=2429ee4c-5be1-4152-a629-f2af67ec2baf

Dostałem odpowiedź po 15 minutach. Przyczyna błędu? Rodzaj aukcji - dana osoba może nie przyjmować płatności z danych banków. Powód? Za wolne księgowanie itp.

To prawdopodobnie jest widoczne tylko dla Ciebie.

Sprawdź później. Ja kiedyś spotkałem się z przypadkiem zniknięcia możliwości zapłacenia poprzez ipko z powodu jakiejś awarii.

przecież w ‘kupionych’ masz status płatności. jak została zakończona to nie ma o czym dywagować.

Nie ma co się przejmować, czasami mogę zapłacić VISA, czasami nie.

W przeszłości miałem taki problem z iPKO. Dowiedziałem się, że jeżeli serwis jest w trakcie prac konserwacyjnych, to na liście płatności w allegro się nie pojawi, albo będzie się świecił na szaro (wygaszony). I faktycznie tak było.

To dziwne, bo płace zawsze zbiorczo i to idzie na konto Allegro więc to co napisałeś można włożyć między bajki. Zastanawiające jest to co Lord piszesz, bo jakiś czas temu się dowiedziałem, że człowiekowi odpisali po 1,5 miesiąca. Już szybciej dogaduje się z Chińczykami niż z naszym rodzimym sklepem.

Hmm bo ja wiem. Może nie umiesz adekwatnie do problemu sformułować problemu. Mi najdłużej przyszło czekać 2 dni. Widocznie wtyki działają dobrze.

Czy ty dobrze przeczytałeś co napisałem proszę Lord skup się i przeczytaj to dokładnie (jakiś czas temu się dowiedziałem, że człowiekowi odpisali po 1,5 miesiąca.) mam nadzieje, że teraz już rozumiesz a najlepiej niech MODERATOR zamknie ten wątek.