Kontakty z TP SA

bardzo trafnie autor umieścił ten temat w dziale “na luzie”, bo tu poprostu rece opadają, kiedys wkurzylem sie na TP.SA i robiłem z kumplami jaja, dzwonilismy na bezplatne infolinie i łaczylismy sie z konsultantem no i wyzywalismy. Jakze zdziwilismy sie gdy pod domem zjawiła sie policja, okazuje sie ze tp.sa umie szybko działac ale nie w tych sprawach, cóż jest przeciez na tyle bogata aby “wynajmować” logo France Telekom’u…

:glupek2: :glupek2: :glupek2:

Odnośnie tematu fakt faktem że trudno trafić na kompetentnego konsultanta ale i tacy się zdarzają. Jeśli chodzi o rzucanie słuchawką to swoją rozmowe z konsultantem zaczynam od tego:

I to działa po takiej wstawce nigdy mi nie zdarzło się żeby ktos zerwał połączenie.

Najbardziej mnie wkurzyli wtedy gdy dzwoniłem w sprawie instalacji NEO na serwerze pod Win NT. Od razu zaznaczyłem że chodzi mi właśnie o ten system serwerowy. Pan kosultant zaczął mi wyjaśniac a ja w międzyczasie wedłg jedo wskazówek konfigurowałem router NEO i mój serwer. W pewnym momencie wyszły jakieś niezgodności, A pan mnie wtedy zapytał na jakim systemie robię instalację (na początku rozmowy wyraźnie zaznaczyłem o jaki system mi chodzi) i się rozłączył a mnie zostawił z rozpieprzoną instalacją. Sporo czasu mi zajeło przywrócenie ustawień serwera do tych sprzed “doskonałej” instrukcji konsultanta.

I jeszcze neo można mieć tylko z pakietem standardowym :-x

Zaorać tą Tepse. Nikt już na nią siły nie ma. A tamci zawsze się jakoś wykręcą.

I co dalej?

Jakby na to nie patrzeć TPSA ma wiodącą pozycję na rynku i jeszcze będzie ją miała

Tym którzy nie mają wyboru pozostaje jedynie tańczyć tak jak im tepsa zagra…

a widzieliście reklame TELE2 ? tam wprost jest powiedziane że TELE2 jest tansza od planu standardowego TP.SA. Brawo TELE 2 tak trzymać =D>

kolega jak zwykle ma coś naprawdę sensownego do powiedzenia!!

ten kolega nie bardzo…

strumienianin… =D> =D> =D>