Konto administratora bez praw administratorkich

Witam

Wiem że napewno to już nie raz było na forum lecz w opcji SZUKAJ nie umiałem odpowiednio dopasować słów kluczowych i tego nie znalazłem.

Mianowicie, wchodzę w msconfig, zmieniam ustawienia, klikam na ZASTOSUJ i pisze mi

Na kompie mam 2 konta: ADMIN i Gość (wyłączone konto)

Win Xp z Sp2 (13 miesięcy bez formata :D)

mam nadzieje ze przyczyną nie jest jeden plik dll (problem opisany tutaj

spróbuj popatrzeć w konta użytkowników

w uruchom wpisz control userpasswords2

może coś wypatrzysz ew utwórz nowe konto

-itp…

Widze

21332gfged.JPG

Nic tam nie mogę zmienić, a przy ADMIN pisze DEBUGGERS USER i związku z tym mam pytanie, dlaczego ostatnio jak jakiś program ma błąd to wyskakuje mi okienko z pytaniem czy debugować czy nie… jak kliknę na TAK to pokazuje się jakieś skrypty itp :expressionless:

Wcześniej tego DEBUGGERS USER nie miałem, teraz patrze co to za ##### jest :confused:

EDIT

Debugowanie wyłączyłem, ale problem z msconfig jest dalej

Tak się dzieje po instalacji .NET Frameworka

No ale co dalej z tym dostępem do ? dalej mam admina bez admina :confused:

Sprawdź jeszcze “local users end groups” (secpol.msc) w narzędziach administracyjnych, sprawdź zaawansowane ustawienia zabezpieczeń. Dodatkowo utwórz dodatkowe konto z prawami admina i jeszcze raz zrób to co masz zrobić w msconfig.

Start - Uruchom - secpol.msc … nie działa… może Xp Home Edition tego nie ma ? :frowning:

Nie napisałeś jaką wersję masz więc przyjołem, że XP prof, w HE rzeczywiście nie ma tej opcji.

Więc poproszę o inne sposoby :frowning:

A utworzyłeś dodatkowe konto z prawami admina tak jak wcześniej pisałem ?

Przy okazji, jaką w ogóle usługę chcesz zmienić ?

Cokolwiek chce pozmieniać w msconfig i klikam na zastosuj to nie mam praw :confused:

innego konta nie chce stworzyć, chce naprawić istniejące