Konto Administratora, bez trybu awaryjnego

Jesli ktos kiedys wchodził to trybu awaryjnego, to z pewnością, zauważył, że oprócz, kont uzytkowników, dostępnych, podczas normalnej pracy jest jeszcze jedno konto Administrator. Jeśli ktos ma potrzebę dostac sie do tego konta, podczas normalnej pracy z systemem, to metoda na dostanie sie do tego konta jest dość prosta.

Klikamy na START -> Wyloguj:Nazwa Używkownika i następnie wyloguj, kiedy system przeprowadzi Cię do wyboru konnta użytkownika, wciśnij dwa razy CTRL + ALT + DEL a następnie w pole Nazwa użytkownika , wpisz Administrator , a w pole hasło hasło administartora (jeśli takiego nie posiadasz poprostu zostaw to pole puste), i naciskasz ENTER , w tym momęcie system loguję Cie na konto Administartora systemu.

Jeśli chcesz potem wylogowac sie z tego konta kilkasz START -> Wyloguj:Administrator i wyloguj , system automatycznie przeprowadzi Cie do standartowego wyboru uzytkownika.

Za każdym razek kiedy chcesz wejść na to konto musisz powtórzyć, te czynności.

Może mało to przydatne, ale może akurat komus, kiedyś może byc potrzebne :stuck_out_tongue:

UpDate , dzięki uprzejmości usera De Niro.

Ten trick działa tylko i wyłacznie w systemie Windows XP professional, w wersji Home Edition dostać się do konta adminsitartora można jedynie przez tryb awaryjny.

:spoko: