Konto bankowe dla osoby niepełnoletniej

Witam!

Chciałbym założyc sobie konto w banku, lecz nie wiem czy jest to mozliwe. Rocznikowo mam lat 15, do urodzin zostało półtora miesiąca. Na konto miesiecznie wpływałaby kwota 30-100zł.

ttp://www.mbank.pl/indywidualny/rachunk … izzyKONTO/

Konto grafitti w PKO.

www.pkobp.pl

Sam je miałem dawno temu jak jeszcze dzieckiem byłem :lol:

mBank

Dodane 02.02.2009 (Pn) 12:27

mBank

temat już był tyle razy wałkowany skorzystaj z wyszukiwarki …

ps po co komu w tym wieku konto bankowe ?? nie lepiej sobie od razu coś kupić jakąś część do kompa bądź jakiś napój wysokoprocentowy ??

Tak jak pisałem co miesiac na te konto bedzie wplywala pewna kwota ktora wczesniej byla wysylana do mnie poczta. Sam wpłace 2000zl ktore trzymam w domu. Wiec konto jest potrzebne.

Kompa mam nowego wiec żadna “częśc” mi sie nie przyda. A na napoje wysokoprocentowe to mam “drobne” ;p

EDIT:

Mam do was jeszcze pytanie dotyczące tych kont, jaka kwota minimalna musi byc wpłacona co miesiac?

drobok a co cię to interesuje?? Mi jest bardzo konto potrzebne w mBanku!

Hawrocik08 mBank jest fajny bo nie trzeba żadnej sumy co miesiąc wpłacać, można raz wpłacić i i bez żadnych konsekwencji :stuck_out_tongue:

Czyli jeżeli założe izzyKonto w mbanku to nie musze co miesiac wplacac pieniedzy?

Zgadza się. Wpłacasz kiedy chcesz i ile chcesz.

Sam posiadam Izzykonto w mBank od 13 roku życia i jestem z niego bardzo zadowolony

Ok, złożyłem wniosek o izzykonto :slight_smile:

Ale mam do was jeszcze jedno pytanie! Otóż jeżeli na koncie mam pieniądze np. 100zł. I chce kupić coś w walucie EURO.

Czy bank zmieni walute?

Będzie to kosztowało drożej?

Przelew będzie szedł dużej?

  • Tak, w ogóle te pytania już był poruszane na forum.
  • Tak, zdecydowanie drożej.
  • Tak, o wiele dłużej, bardzo dłuugo. W ogóle to nie polecam tak płacić za Premium Account, zdecydowanie lepiej, taniej i szybciej przez PayPal.
  • O takie rzeczy to pytaj w oddziale mBanku, to lepsze źródło takich informacji…
  • Na Twoim miejscu nie pisałbym takich rzeczy w internecie, no ale cóż.
  • Do przechowywania pieniędzy, właśnie w XXI wieku przydaje się znacznie bardziej niż w XIX wieku…