Konto bankowe dla osoby niepełnoletniej

(Hawrocik08) #1

Witam!

Chciałbym założyc sobie konto w banku, lecz nie wiem czy jest to mozliwe. Rocznikowo mam lat 15, do urodzin zostało półtora miesiąca. Na konto miesiecznie wpływałaby kwota 30-100zł.

(nie_pozorny_-) #2

ttp://www.mbank.pl/indywidualny/rachunk ... izzyKONTO/

(aero) #3

Konto grafitti w PKO.

www.pkobp.pl

Sam je miałem dawno temu jak jeszcze dzieckiem byłem :lol:

(PaPuX) #4

mBank

-- Dodane 02.02.2009 (Pn) 12:27 --

mBank

(Drobok) #5

temat już był tyle razy wałkowany skorzystaj z wyszukiwarki ...

ps po co komu w tym wieku konto bankowe ?? nie lepiej sobie od razu coś kupić jakąś część do kompa bądź jakiś napój wysokoprocentowy ??

(Hawrocik08) #6

Tak jak pisałem co miesiac na te konto bedzie wplywala pewna kwota ktora wczesniej byla wysylana do mnie poczta. Sam wpłace 2000zl ktore trzymam w domu. Wiec konto jest potrzebne.

Kompa mam nowego wiec żadna "częśc" mi sie nie przyda. A na napoje wysokoprocentowe to mam "drobne" ;p

EDIT:

Mam do was jeszcze pytanie dotyczące tych kont, jaka kwota minimalna musi byc wpłacona co miesiac?

(k-9) #7

drobok a co cię to interesuje?? Mi jest bardzo konto potrzebne w mBanku!

Hawrocik08 mBank jest fajny bo nie trzeba żadnej sumy co miesiąc wpłacać, można raz wpłacić i i bez żadnych konsekwencji :stuck_out_tongue:

(Hawrocik08) #8

Czyli jeżeli założe izzyKonto w mbanku to nie musze co miesiac wplacac pieniedzy?

(Akanikowska) #9

Zgadza się. Wpłacasz kiedy chcesz i ile chcesz.

(lukasz_n) #10

Sam posiadam Izzykonto w mBank od 13 roku życia i jestem z niego bardzo zadowolony

(Hawrocik08) #11

Ok, złożyłem wniosek o izzykonto :slight_smile:

Ale mam do was jeszcze jedno pytanie! Otóż jeżeli na koncie mam pieniądze np. 100zł. I chce kupić coś w walucie EURO.

Czy bank zmieni walute?

Będzie to kosztowało drożej?

Przelew będzie szedł dużej?

(system) #12

• Tak, w ogóle te pytania już był poruszane na forum.

• Tak, zdecydowanie drożej.

• Tak, o wiele dłużej, bardzo dłuugo. W ogóle to nie polecam tak płacić za Premium Account, zdecydowanie lepiej, taniej i szybciej przez PayPal.

• O takie rzeczy to pytaj w oddziale mBanku, to lepsze źródło takich informacji...

• Na Twoim miejscu nie pisałbym takich rzeczy w internecie, no ale cóż.

• Do przechowywania pieniędzy, właśnie w XXI wieku przydaje się znacznie bardziej niż w XIX wieku...