Konto bankowe za 0 zł

szukam banku gdzie założę konto internetowe za darmo i będzie brak opłat za prowadzenie go

mBank, Inteligo

W Inteligo musisz mieć powyżej 100zł, aby rachunek byl za darmo. Jest dużo bardziej przejrzysty od mBanku, ale niestety droższy.

Pozdrawiam.

ok zakładam w mbanku ale jak wypełniłem podane jest takie coś:

Pakiet Bezpieczna Karta chroni:

- przed transakcjami wykonanymi Twoją kartą, jeśli zostanie ona skradziona lub zgubiona

- przed skutkami rabunku gotówki, którą pobierzesz z bankomatu


Zdecyduj się na ubezpieczenie teraz, a przez pierwsze dwa miesiące nie pobierzemy opłaty!

W kolejnych miesiącach opłata wynosi 1,7 PLN.


Deklaracja

Przystępuję do ubezpieczenia nieuprawnionych transakcji i rabunku gotówki pobranej z bankomatu "Pakiet Bezpieczna Karta". Oświadczam, że zapoznałem/am się z wysokością składki oraz Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia.

i opcje do wyboru TAK albo NIE

co mam wybrać czy jest to obowiązkowe aby wybrać tak ??

nie jest obowiązkowe i nie musisz tego wybierać, ja też mam konto w mBanku i jestem zadowolony

Mam konto w mBanku i jestem zadowolny polecam! !!

Ja też mam konto w mbanku,ale przeszłem do inteligo?.

nie chcialem zakadać nowego tematu a mam takie pytanie , mam teraz konto w inteligo i co miesiąc wygląda to tak że płace tak:

5zł za prowadzenie rachunku

5zł za usługę sms

i 1zł za kartę visa

w którym banku mógłbym mieć konto mniejszym kosztem bo 11zl co miesiąc nie mam ochoty im płacić

mBank !

Zgadza się mbank,choć trzeba porównać sobie konta i zobaczyć gdzie są mniejsze opłaty pozdrawiam.

Ja polecam <30 w BZ WBK, mam i jestem bardzo zadowolony :smiley:

A ja też polecam mBank.