Konto bez oplat czy takie jescze istnieje?

Do niedawna korzystałem z konta w http://meritumbank.pl/ które było całkowicie darmowe lecz po przejęciu ich przez https://www.aliorbank.pl/ zobaczyłem że będę musiał płacić co miesiąc 8 zł za prowadzenie konta.Czy znacie jakieś banki które oferują prowadzenie konta za 0 zł bez kruczków w stylu 5 operacji w miesiącu, przychody w wysokości 2500 zł itp.Jedyną opłatę na jaką jestem wstanie się zgodzić to oplata za korzystanie z karty po roku użytkowania.

BitCoin, PayPal :wink:

Ja korzystam z IngBank i bardzo sobie chwalę :slight_smile:

Dobry wieczór…

Smart Bank…

Dobranoc…

Volksvagen Bank Direct

Konto e-direct standard

To nie spełnia moich wymagań (Miesięczna opłata za kartę wynosi 7 zł) BitCoin, PayPal to nie bank

1,50 zł za każda wypłatę z bankomatu.

w

e-direct: opłata 1,5PLN za wypłatę z bankomatu jest jrśli wypłacasz mniej niż 400PLN

mam w mbank konto z darmowymi bankomatami, i nie płacę nic tylko muszą być spełnione wymogi, na konto musi wpłynąć 1000zł miesięcznie wtedy nie jest naliczana opłata za prowadzenie konta, a żeby nie płacić za kartę należy wykonać transakcje bezgotówkowe na 200zł, przelewy są za darmo przez internet, ja spełniam wymogi i jestem zadowolony z jakości usług, jedyne z czym miałem problem to z wyrobieniem karty bo gdzieś utknęła ale wystarczył jeden telefon i przyszła dość szybko

MBank, Inteligo, Bank SMART, T-mobile. W części są opłaty za niektóre karty, ale tylko poniżej relatywnie niskiego progu transakcji.

W inteligo wypłata z zewnętrzych bankomatów jest płatna, tak samo każdy przelew i pobierana jest miesięczna opłata za kartę.

Credit Agricole - 1 konto. Wiek 18-27 lat. Zero opłat, ale tylko wybrane bankomaty. Karta warunek: płatność na  1 zł. miesięcznie. Ciekawa oferta.   

z takimi przychodami to Ty dyktujesz warunki

Nie pomyliła ci się przypadkiem liczba zer? :slight_smile:

Tak naprawdę to niema konta za darmo.

Jeśli prowadzenie konta, jakaś karta bankomatowa itp jest za 0 (zero) to bank kosi za przelewy, limit w debecie, pobieranie z bankomatu czy nawet za płacenie kartą w sklepie.

 

Bardzo często banki stosują trick, za darmo a po kilku miesiącach przysyłają, że zmienili regulamin i masz coś płacić. Oczywiście klient może wtedy nie zaakceptować i się wynieść do innego banku ale większość klientów przełyka to i pozostaje.

Dosłowny przykład Bank Pocztowy.

Dodatkowo ktos kto w ramach konta wziął pożyczkę czy limit w debecie nie odejdzie bo musiałby spłacić w trybie natychmiastowym i oczywiście odpowiedni zapis jest w regulaminie, że to pożyczka w ramach promocji konta.

 

Trzeba pamiętać o jednym. Bank aby skusić w reklamie podaje tylko kilka opłat a wyszczególnia te za 0zł.

Oprócz tego w regulaminie konta jest prawie zawsze podana tabelka za co i ile płacimy. Taki wykaz potrafi mieć kilka stron.

 

Przykład bez podania banku:

  • Uzyskanie limitu w debecie 0zł, odnowienie tego limitu po roku czasu 80zł - fajne ? :stuck_out_tongue:

  • Wypłaty z bankomatów z którymi bank ma umowę 0zł, wypłata z innego bankomatu min 6zł a czasem wieloktrotność czyli 6zł za każde 100zł (tak zapłaciłem 18zł za pobranie 300zł w wioskowym bankomacie Banku Spółdzielczego).

 

 

Wypisz sobie do czego Ci będzie potrzebne konto, wszystkie przewidywalne operacje. Wtedy szukaj takiego co Ci odpowiada.

Bo co Ci z darmowego konta jeśli np będziesz robił naście przelewów przez net miesięcznie, a za każdy bank Cię skosi 1,5zł, najczęściej to wyższy koszt niż płacic 8-9zł za konto miesięcznie a mieć przelewy za 0zł.

Przepraszam wredotka, ale http://meritumbank.pl/ nie pobierał od mojej osoby żadnych opłat tak dokładnie wszystko sprawdziłem.

Trudno mi określić " nie pobierał".

 

Teraz też nie pobiera ale są warunki do spełnienia.

Dobry wieczór…

No to jeszcze do kompletu sprawdź Tabela opłat i prowizji SMART Konto…

Dobranoc…

A wredotka czytałeś że to powstało po przejęciu przez Alior bank a nie przed…

W MBank jest bodajże “konto dla młodych” do 26 roku życia, czyli wszystkie bankomaty w Polsce za darmo, prowadzenie konta i karta - 0zł pod warunkiem, że będziesz z tego konta wydawał (obojętnie jak) min. 100 zł miesięcznie. W ING jest konto na tej samej zasadzie, ale nie ma ograniczenia wiekowego i minimalny wydatek z konta wynosi 200 zł.

Mam to konto w ING i nie ma ograniczenia wiekowego do 26lat

Jeszcze raz przeczytaj ostatnie zdanie w poprzednim moim poście.