Konto developerskie google play

Heej, napisałem drobną aplikację na Androida raczej z myślą o sobie (jednak może się przydać innym osobom, zwłaszcza turystom). Mianowicie aplikacja pokazuje czy most obrotowy w Giżycku jest otwarty czy zamknięty. Niestety nie stać mnie na kupienie licencji developera Google Play (z tego co się orientuję to 25$). Stąd też moje pytanie: Znajdzie się jakaś dobra dusza, która posiada takie konto i wrzuciła by aplikację na sklep? (na priv dam cały kod źródłowy, żeby nie było potem problemów).

ps. przepraszam jeśli zły dział

Jeśli poszerzysz możliwości o inne mosty, publikacja takiej apki w sklepie miała by sens, ale dla jednego?

Mógłbyś pobierać współrzędne co godzinę, dwie i wyświetlać stan najbliższego takiego mostu (chyba nie ma ich za wiele w Polsce, nie orientuję się). Mógłbyś też geofence’a użyć dla ułatwienia (jeszcze nie testowałem jego zapotrzebowania na baterię).

Osobiście (jeszcze) nie mam takiego konta.

są 3 takie mosty w Europie… reszty Twojego postu nie zrozumiałem hehe :wink:

Właśnie o to chodzi, że to ma być tylko most w Giżycku, bo z tego co się orientuję to drugi taki most w Polsce albo nie działa albo jest sterowany elektrycznie. Ogólnie apkę pisałem dla siebie, a potem ludzie mi powiedzieli, że też by chcieli korzystać, stąd pomysł dodania do GP

Jeśli to Android, to wystarczy że im Apkę dasz, będą mogli zainstalować spokojnie, o ile ich wymagane zezwolenia nie wystraszą (a chyba nie ma ich dużo). Dogadaj się z adminami strony np. http://www.gizycko.pl/most-obrotowy.html, niech tam zamieszczą link do apki.

Problemem jest tylko WP7/8 i iOS, gdzie inaczej niż przez sklep aplikacji zainstalować się nie da.

Skoro reszta mostów w Polsce jest sterowana “nieprzewidywalnie”, to faktycznie nie ma sensu dla nich apki robić.