Konto e-mail, gdzie polecacie założyć?

Również polecam na pierwszym miejscu gmail.com (bezproblemowy, brak spamu) a na drugim o2.pl (duże załączniki i pojemność, dużo spamu). Natomiast stanowczo odradzam: wp.pl oraz onet.pl.

w o2? Ja nie mam w ogóle :?

Ja też nie mam, bo blokuję w Outlooku za pomocą reguły, ale jak ktoś korzysta przez webmail to musi oglądać reklamy Pudelka np. “Cycki Dody” itp. Poza tym jest wiele reklam innych firm rozsyłanych przez o2.pl, z moich obserwacji jest to nawet kilka e-maili dziennie.

:slight_smile:

:shock: na koncie premium chyba? :shock: Spamu jak ■■■■■■■… nie polecam… Chociaż prosty interfejs, nie ma problemów z zalogowaniem, ładnie wygląda ale mimo to polecam Gmail. :slight_smile:

Nie, od niedawna każdy ma pojemność 10 GB i załącznik 100 MB w o2.pl: http://poczta.o2.pl/ :slight_smile:

z czego 9 na spam. No może ten załącznik by mnie przekonał w ekstremalnej sytuacji. 8)

Polecam G-maila z iGoogle można sobie tak spersonalizować, że ma się wyszukiwarkę, wiadomości z kraju i świata, sportowe, komputerowe, jakąś grę, translator, pogodę, terminarz i oczywiści podgląd skrzynki e-mail na jednej stronie. I przy okazji ciekawy wygląd zapewnia wybór motywów. A mi się już nie chciało przeglądać innych dostępnych elementów, których jest mnóstwo.G-maila tez można sobie dostosować np kolorystycznie. :o

Złączono Posta : 27.10.2007 (Sob) 18:35

A i można zainstalować rozszerzenie do Mozilli - Gspace - i używać Gmaila jako dodatkowy dysk

Polecam gmail ;] 0 spamu, doradzili mi to forumowicze :slight_smile:

No to dosyć sporo… ja mam jeszcze skrzynke o pojemności 10 MB :hahaha:

PS

Ankieta dodana.

the best - gmail ;D

Ale o2 to to samo co tlen, więc ankieta będzie oszukana…

Na pewno nikt by się nie zorientował i była by fajna ankieta :lol:

GMAIL lub poczta w Gazeta.pl, ewentualnie Interia.

Z interią jest tylko taki problem, że sporto reklam przychodzi od INTERII

GMAIL chyba najlepszy.

tylko nie to - masa reklam od Gazety i wielu nawet nie da się obejrzeć.

Mam Gmail a już jakiś czas i jeszcze nidgy nie dostałem spamu.

GMAIL bo interfejs jest stworzony na technologii AJAX (Web 2.0), co sprawia że jest b. szybki i wygodny w użyciu. Bo nie ma spamu, bo załączniki masz na 100MB bodajże, bo masz wbudowane czytniki dokumentów.

Aha dodam tylko że wszytskie konta pocztowe w Polsce są kontrolowane przez służby specjalne. - - TO NIE ŻART!!

Taka sytuacja istniała jeszcze dawno przed rządami PiS. A kiedyś była drobna afera medialna, że największe serwisy pozwalają przeglądać konta pocztowe. Proponuje poszukać w google info na ten temat.

GMail lub Interia 8)

TYLKO Gmail, zero spamu, ale jeśli się taki znajdzie to znajduje się w zakładce spam, mi na 2 miechy użytkowania przyszedł tylko taki jeden ale ze strony na której się zarejestrowałem. I jeszcze na Gmaila NIE przychodzą żadne reklamy :mrgreen:

Gmail

Albo

Pino.pl

Tylko na pino.pl jest problez z wyswietlaniem poczty w operze

Ja mam skrzynkę na onecie ale chyba zmienię bo długo na wiadomości się oczekuje!