Konto e-mail, gdzie polecacie założyć?

Witam.

Gdzie polecacie założyć konto e-mail ? Od zawsze miałem na onecie, rzadko z niego korzystałem teraz jest mi bardzo przydatny i często z neigo korzystam, na onecie już się wiele razy zawiodłem… Co polecacie ? Zależy mi na szybkości docierania wiadomości, sprawnym działaniu bezpieczeństwie i możliwie jak największej pojemności skrzynki…

ja polecam skrzynkę na interii, już bardzo długo z niej korzystam i jestem bardzo zadowolony

oczywiscie gmail i najwiecej osob ci powie ze jest najlepszy

Gmail 0 spamu jest rewelacyjny.

Gmail na googlach :smiley: SUPER

Polecam G-Mail. Sam posiadam 3 poczty xD Jedną na onet.pl drugą na o2.pl ( rowniez całkiem dobra ) no i Gmail

ja osobiscie baaaaardzo polecam gmail.com :smiley: jestem zachwycona… od ponad 3 lat… niezawodny :smiley: :mrgreen:

Ja osobiście polecam o2.pl :slight_smile:

Wszystko OK.

PS

Trzeba podawać swoje prawdziwe dane osobowe czy można xxx ?

Mam na gmail i wp.pl Z qmail jestem zadowolona, wp.pl czasem ma problemy ze sobą :x ale nie narzekam aż tak bardzo…

Czy ja wiem, możesz xxx ale to nie ma znaczenia. I tak Twoje nazwisko nie zostanie ujawnione więc nie ma się czego obawiać

Kiedyś założyłem sobie na o2, jak jeszcze miało 1gb pojemności. Dobrze się ta skrzynka sprawowała, ale jak dostałem zaproszenie na gmaila od kumpla to od razu skorzystałem. Teraz każdy może się tam zarejstrowac ;). Oczywiście polecam gmaila jeśli zależy ci na braku spamu i niezawodności, ale po update poczty o2 dużo zyskało u mnie wyszukiwarką której wcześniej nie miało :/, po za tym ta pojemnośc 10gb i 100mb na email :D. Ale spam od o2 nadal jest…

Także:

  1. Gmail

  2. o2

o2, wp, onet, interia = reklamy

polecam tak jak większość innych użytkowników, Gmail… zero jakichkolwiek śmieci i reklam. Korzystam z tej poczty od roku i jestem naprawdę bardzo zadowolony.

1.GMAIL

2.O2.PL

Zgadzam się z większością u góry. GMail jest najlepszy. 0 spamu, 0 reklam, 4,5 GB miejsca i ciągle rośnie :mrgreen: :mrgreen:

teraz już prawie 4,5GB :stuck_out_tongue: …i ciągle rośnie :wink:

Na o2 jest 10 Gb miejsca. Również zero spamu przynajmniej u mnie ciągle pusto :slight_smile: Wybierz między tymi dwoma : o2 lub Gmail

hehe, właśnie w międzyczasie poprawiłem

nawet nie zauważyłem jak urosło

Zrób ankiete. Polecam TLEN!

Popieram ankietę ja ma na gery.pl oraz gmail.com z 2 jestem zadowolony